kalendarzpn-pt zegar8:30-15:30
telefon+48 71-791-66-82 kopertainfo@antywirus-nod32.pl

Infolinia

+48 71-791-66-82

od pn do pt
w godzinach 8:30-15:30

Wznowienie licencji

Wznowienie nod32 jest tańsze od nowej licencji. Można je także nabyć na 2 lub 3 lata w korzystnej cenie.
przetestuj antywirusa
NOD32 za darmo online
ESET Online Scanner

Cennik i opis produktu produktu

ESET Mail Security

Program do ochrony antywirusowej, antyspyware oraz ochrony przed spamem serwerów poczty i bramek pocztowych (ruch SMTP, POP3, IMAP) dla różnych platform.
Cennik i opis    Kupuj   

Zmień produkt:
Zaznaczyłeś już odpowiednie opcje?
Przejdź do zamówienia
Przejdź do zamówienia!

netto: zł brutto:
prezentuj ceny:
rodzaj licencji:
licencjonowanie:
ilość:

UWAGA: Podane ceny dotyczą jednej licencji.

Opis:

Ochrona antywirusowa serwerów i bramek pocztowych pracujących w środowisku Linux (RedHat, Mandrake, Debian, SuSE) oraz FreeBSD

ESET Mail Security wspiera większość popularnych systemów pocztowych między innymi Sendmail, Qmail, Postfix, czy też Exim. Program stworzono z myślą o zapewnieniu jak najwyższej skuteczności skanowania poczty elektronicznej. Wykorzystując zaawansowaną technologię ThreatSense™ , program skutecznie wykrywa w czasie rzeczywistym wszystkie zagrożenia wirusowe, które za pośrednictwem poczty mogą zainfekować sieć.

Kluczowe cechy

• Współpraca z dowolnym systemem poczty
• Unikalna technologia ThreatSense™
• Wykorzystanie zaawansowanej analizy heurystycznej
• Pełna ochrona typu "zero day protection"
• Skanowanie poczty przychodzącej i wychodzącej
• Wykrywanie i usuwanie wirusów z poczty elektronicznej w locie
• Wyjątkowa szybkość skanowania
• Skanowanie zbiorów spakowanych i skompresowanych

ThreatSense

ESET Mail Security for Linux korzysta z opatentowanej technologii ThreatSense, pozwalającej na wykrywanie i usuwanie nie tylko znanych już wirusów i innych zagrożeń, ale także tych zupełnie nowych, nieistniejących jeszcze w momencie instalacji czy aktualizacji programu. Technologia ThreatSense wykorzystuje mechanizmy sztucznej inteligencji w tym między innymi zaawansowaną analizę heurystyczną, dzięki którym program skutecznie wykrywa i blokuje wszystkie zagrozenia, które za pośrednictwem poczty mogą zainfekować sieć.

Działanie systemu

Program został w pełni przystosowany do pracy na maszynach wieloprocesorowych, co pozwala na bardzo szybkie skanowanie poczty. Cała poczta przychodząca i wychodząca z serwera pocztowego skanowana jest w locie wraz z wszystkimi załącznikami. W przypadku wykrycia wirusa lub innego wrogiego programu w wiadomości lub jej załącznikach może go automatycznie usunąć lub podjąć inną akcję w zależności od konfiguracji - zablokować, usunąć lub przenieść do katalogi kwarantanny. W razie, gdy wiadomość zostanie usunięta lub przeniesiona do katalogu kwarantanny, o zdarzeniu jest powiadamiany jej odbiorca. Możliwe jest także dopisanie do każdej skanowanej wiadomości krótkiej informacji potwierdzającej jej sprawdzenie pod kątem obecności wirusów.

Wygodna administracja

Ważną cechą systemu ESET Mail Security for Linux jest przyjazny panel administracyjny dostępny poprzez przeglądarkę internetową. Dzięki niemu nawet mniej zawansowani administratorzy sieci bez przeszkód mogą w łatwy sposób zainstalować i dostosować konfigurację systemu do własnych potrzeb.Program pozwala na tworzenie czarnych list adresów emitujących wiadomości sklasyfikowane przez użytkownika, jako spam. Równocześnie możliwe jest tworzenie białych list adresów zaufanych.

Raportowanie

Program wyposażony jest w bogate dzienniki zdarzeń dostarczające informacji o wynikach skanowania, wykrytych wirusach innych wrogich programach oraz o aktualizacjach systemu. Istnieje także możliwość wysłania powiadomień za pośrednictwem poczty elektronicznej w przypadku zaistnienia określonych zdarzeń jak np. wykrycie wirusa, czy błąd przy probie aktualizacji baz sygnatur.

Minimalne wymagania systemowe:

- 16MB wolnego miejsca na dysku
- 32MB pamięci operacyjnej
- system operacyjny Linux oparty o jądro serii 2.2, 2.4, 2.6 lub FreeBSD serii 5.x lub 6.x

Sprawdż także inne produkty:

ESET PROTECT Enterprise ON-PREM

Cennik i opis    Kupuj   

ESET PROTECT Essential Plus ON-PREM

Cennik i opis    Kupuj   

ESET PROTECT Complete ON-PREM

Cennik i opis    Kupuj   

ESET PROTECT Advanced ON-PREM

Cennik i opis    Kupuj   

ESET Security Pack (1 x Smart + 1 x Mobile)

KOMPLETNA OCHRONA 1 KOMPUTERA ORAZ 1 SMARTFONA LUB TABLETA. ESET Security Pack chroni komputery z systemem Windows, Linux, macOS oraz smartfony i tablety z systemem Android.
Cennik i opis    Kupuj   

ESET Parental Control for Android

ESET Parental Control for Android jest adresowany do rodziców, których dzieci aktywnie korzystają ze smartfonów i tabletów. Najważniejsze zalety: blokuje nieodpowiednie aplikacje (blokada w oparciu o system oceny tresci aplikacji i gier Google Play), pozwala również sprawdzać gdzie aktualnie znajduje się dziecko, a także przesłać na jego urządzenie komunikat, którego nie będzie mogło zignorować.
Cennik i opis    Kupuj   

ESET NOD32 Antivirus

Aplikacja uznawana przez wielu ekspertów za najlepszy program antywirusowy na rynku dla stacji roboczych Windows, Mac i Linux.
Cennik i opis    Kupuj   

ESET Security Pack (3 x Smart + 3 x Mobile)

Kompletna ochrona dla 3 komputerów niezależnie od systemu operacyjnego oraz dla 3 smartfonów.
Cennik i opis    Kupuj   

ESET Mobile Security

Pakiet bezpieczeństwa dla urządzeń mobilnych obejmujący antywirus, antyspyware, firewall oraz antyspam, oparty o technologię antywirusową ESET NOD32.
Cennik i opis    Kupuj   

ESET Smart Security PREMIUM

Pakiet bezpieczeństwa klasy premium. Zapewnia kompletną ochronę komputera. Skutecznie chroni przed zagrożeniami i atakami z zewnątrz. Pozwala tworzyć i bezpiecznie przechowywać hasła, szyfrować pliki znajdujące się na komputerze i dane zapisane na pamięciach masowych. Zapewnia także ochronę domowej sieci Wi-Fi, a dzięki wbudowanej funkcji ochrony bankowości internetowej pozwala na bezpieczne transakcje online.
Cennik i opis    Kupuj   

ESET Internet Security

Wszechstronna ochrona podczas codziennego korzystania z sieci. Łączy w sobie niezawodne wykrywanie zagrożeń z szybkim działaniem i utrzymaniem niezmienionej wydajności komputera.
Cennik i opis    Kupuj   

ESET Endpoint Antivirus (Wznowienie)

Ochrona antywirusowa i antyspyware dla 5 i więcej komputerów dla stacji roboczych Windows Mac i Linux. Zawiera centralną administrację.
Cennik i opis    Kupuj   

ESET PROTECT Essential ON-PREM (Protection Standard)

Program NOD32 Antivirus Businnes Edition Client poszerzony o ochronę serwerów Windows. Rozwiązanie dla 10 i więcej komputerów.
Cennik i opis    Kupuj   

ESET Endpoint Security (Wznowienie)

Smart Security w wersji dla firm zawiera oprócz programu antywirusowego NOD32, antyspyware, firewalla, kontroli treści, filtra antyspamowego, także centralną administrację. Pakiet dostępny dla 5 i więcej komputerów.
Cennik i opis    Kupuj   

ESET PROTECT Entry ON-PREM (Protection Advanced)

Pakiet Endpoint Security Client poszerzony o ochronę serwerów Windows. Rozwiązanie dla 10 i więcej komputerów.
Cennik i opis    Kupuj   

ESET PROTECT Essential (Protection Standard Cloud)

Cennik i opis    Kupuj   

Eset PROTECT Entry (Protection Advanced Cloud)

Cennik i opis    Kupuj   

ESET Endpoint Security for Android

Pakiet bezpieczeństwa dla urządzeń przenośnych z systemem operacyjnym Windows Mobile 5.x i 6.x, Symbian S60 3rd Edition oraz Android w wersji 2.x i wyższej. Zapewnia pełną ochronę antywirusową, firewall, SMS/MMS antyspam, ochronę Anti-Theft oraz możliwość audytu urządzenia. Produkt jest centralnie zarządzany z poziomu ERA.
Cennik i opis    Kupuj