kalendarzpn-pt zegar8:30-15:30
telefon+48 71-791-66-82 kopertainfo@antywirus-nod32.pl

Infolinia

+48 71-791-66-82

od pn do pt
w godzinach 8:30-15:30

Wznowienie licencji

Wznowienie nod32 jest tańsze od nowej licencji. Można je także nabyć na 2 lub 3 lata w korzystnej cenie.
przetestuj antywirusa
NOD32 za darmo online
ESET Online Scanner

Cennik i opis produktu produktu

ESET NOD32 Mail Security for MS Exchange

Program antywirusowy dla systemu MS Exchange. Zapewnia ochronę dla poczty oraz folderów publicznych.
Cennik i opis    Kupuj   

Zmień produkt:
Zaznaczyłeś już odpowiednie opcje?
Przejdź do zamówienia
Przejdź do zamówienia!

netto: zł brutto:
prezentuj ceny:
rodzaj licencji:
licencjonowanie:
ilość:

UWAGA: Podane ceny dotyczą jednej licencji.

Opis:

Ochrona poczty elektronicznej i folderów publicznych serwerów MS Exchange

Program ESET NOD32 Antivirus for MS Exchange Server wykrywa w czasie rzeczywistym wszystkie rodzaje wirusów, robaków i programów adware i spyware, które infekują system za pośrednictwem poczty. Unikalna technologia ThreatSense™ łącząca metodę zaawansowanej analizy heurystycznej ze skanowaniem na podstawie bazy sygnatur zapewnia skuteczną ochronę również przed nowymi, jeszcze niesklasyfikowanymi zagrożeniami.

Najważniejsze funkcje

* Pełna ochrona poczty przychodzącej i wychodzącej przed wirusami, programami spyware, adware i próbami phishingu.
* Unikalna technologia ThreatSense™ wykrywająca nowe zagrożenia od momentu ich pojawienia się, jeszcze przed aktualizacją bazy sygnatur.
* Skanowanie na żądanie zasobów serwera MS Exchange.
* Ochrona folderów publicznych w czasie rzeczywistym.
* Pełna ochrona serwera, na którym działa system MS Exchange.
* Definiowanie reguł dotyczących skanowania i postępowania z zainfekowanymi wiadomościami.
* Automatyczna, inkrementacyjna aktualizacja bazy sygnatur nawet co godzinę.
* Skanowanie zabezpieczonych hasłem dokumentów MS Office, plików skompresowanych i chronionych plików wykonywalnych.
* Filtrowanie wiadomości według tematu, nadawcy lub nazwy załącznika umożliwiające zablokowanie wybranych przesyłek.
* Przejrzysty dziennik zdarzeń z kompletną informacją na temat dokonanych aktualizacji, wyników skanowania i wykrytych infekcji.

Technologia ThreatSense

ThreatSense™ jest nową, stworzoną przez firmę ESET, technologią wykrywania wirusów i innych wrogich programów takich jak robaki komputerowe, spyware, adware i wiele innych. Łączy w sobie metody wykrywania wirusów oparte o systematycznie aktualizowane bazy sygnatur wrogich programów oraz unikalny zestaw metod zwany zaawansowaną analizą heurystyczną. Dzięki temu połączeniu technologia ThreatSense™ wyjątkowo skutecznie chroni przed wszelkimi typami zagrożeń. Stale aktualizowane bazy sygnatur pozwalają ze 100% precyzją wykrywać i usuwać znane już i sklasyfikowane zagrożenia. Z drugiej strony, zaawansowana analiza heurystyczna jest zdolna do skutecznej walki z zupełnie nowymi, nieznanymi jeszcze wirusami i wrogimi programami gwarantując pełną ochronę typu "day zero protection". Zaawansowana analiza heurystyczna będąca kluczowym elementem technologii ThreatSense™ wykorzystuje wiele różnych sposobów badania podejrzanych programów (kodów). Wśród nich są takie metody jak pasywna analiza heurystyczna, analiza algorytmiczna, sygnatury generyczne, emulacja oraz metody typu sandbox. Moduł ThreatSense™ doskonale radzi sobie z rzadką grupą wirusów polimorficznych i metamorficznych. Ponadto, wykrywa wirusy w zabezpieczonych hasłem dokumentach MS Office, w plikach skompresowanych tj. ZIP, RAR, ARJ,LZH czy też LHA oraz w chronionych plikach wykonywalnych tj. Pklite, Lzexe, Diet, Exepack, CPAV, UPX oraz AsPack.

Najszybszy antywirus na rynku

Program ESET NOD32 jest jednym z najszybszych rozwiązań antywirusowych na rynku. Program szybko i skutecznie skanuje pocztę nawet na bardzo obciążonym serwerze, a jego działanie jest dla użytkownika niezauważalne. Wyjątkowa szybkość programu została wielokrotnie potwierdzona w testach. ESET NOD32 skanuje od 2 do 50 razy szybciej niż inne programy antywirusowe. Uzyskanie takiej szybkości skanowania możliwe jest dzięki temu, że moduły kluczowe dla szybkości działania programu zostały napisane i zoptymalizowane w języku niskiego poziomu (asemblerze).

Sposób działania

ESET NOD32 Antivirus for MS Exchange skanuje w czasie rzeczywistym całą pocztę przychodzącą i wychodzącą z serwera pocztowego. Skanowane są nie tylko same wiadomości, ale także wszystkie ich załączniki. W przypadku wykrycia wirusa lub innego wrogiego programu w poczcie lub jej załącznikach program podejmuje działanie zgodnie w ustalonymi parametrami i powiadamia o tym fakcie odbiorcę poczty. Możliwe akcje to wyleczenie infekcji, usunięcie zainfekowanego załącznika (Exchange wersja 2000 i 5.5), usunięcie całej wiadomości (Exchange 2003) lub przeniesienie wiadomości i załączników do kwarantanny. Dla zapewnienia właściwego poziomu bezpieczeństwa pliki w katalogu kwarantannie przechowywane są w postaci zaszyfrowanej. Administrator może dodatkowo uruchomić skanowanie zasobów serwera MS Exchange na żądanie. Skanowane są wtedy wszystkie skrzynki pocztowe użytkowników systemu oraz foldery publiczne. ESET NOD32 for MS Exchange chroni nie tylko pocztę i foldery publiczne, ale także w pełni zabezpiecza przed wirusami i wrogimi programami sam serwer. Rezydentny monitor antywirusowy AMON pracując w tle kontroluje w czasie rzeczywistym wszystkie uruchamiane czy otwierane zbiory. Wszystkie informacje o wykrytych wirusach, wynikach skanowania oraz przeprowadzonych aktualizacjach odnotowywane są w dzienniku zdarzeń.

ThreatSense.NET

W razie wykrycia przez technologię ThreatSense™ nowego zagrożenia, możliwe jest automatyczne wysyłanie podejrzanego pliku do natychmiastowej dalszej analizy w laboratorium ESET-a. W razie potrzeby opracowywane są aktualizacje bazy sygnatur, pozwalające na jednoznaczną identyfikację nowego zagrożenia i jego usunięcie.

Automatyczna aktualizacja

Aktualizacja bazy sygnatur odbywa się w pełni automatycznie na zasadzie inkrementacji. Niewielkie aktualizacje sygnatur baz wirusów minimalizują obciążenie sieci oraz czas pobierania. Aktualizacje mogą być pobrane przez Internet bezpośrednio z serwera producenta, z wybranego serwera lub stacji roboczej w lokalnej sieci.

Wymagania systemowe

MS Exchange Server 5.5 z SP3 lub wyższym, MS Exchange Server 2000/2003 z SP1 lub wyższym, MS Exchange Server 2007

Sprawdż także inne produkty:

ESET Security Pack (1 x Smart + 1 x Mobile)

KOMPLETNA OCHRONA 1 KOMPUTERA ORAZ 1 SMARTFONA LUB TABLETA. ESET Security Pack chroni komputery z systemem Windows, Linux, macOS oraz smartfony i tablety z systemem Android.
Cennik i opis    Kupuj   

ESET Parental Control for Android

ESET Parental Control for Android jest adresowany do rodziców, których dzieci aktywnie korzystają ze smartfonów i tabletów. Najważniejsze zalety: blokuje nieodpowiednie aplikacje (blokada w oparciu o system oceny tresci aplikacji i gier Google Play), pozwala również sprawdzać gdzie aktualnie znajduje się dziecko, a także przesłać na jego urządzenie komunikat, którego nie będzie mogło zignorować.
Cennik i opis    Kupuj   

ESET NOD32 Antivirus

Aplikacja uznawana przez wielu ekspertów za najlepszy program antywirusowy na rynku dla stacji roboczych Windows, Mac i Linux.
Cennik i opis    Kupuj   

ESET Smart Security

Pakiet zawierający program antywirusowy NOD32, antyspyware, zaporę osobistą (firewall), kontrolę rodzicielską oraz filtr antyspamowy. To kompletna ochrona przeznaczona głównie dla pojedynczych komputerów.
Cennik i opis    Kupuj   

ESET Security Pack (3 x Smart + 3 x Mobile)

Kompletna ochrona dla 3 komputerów niezależnie od systemu operacyjnego oraz dla 3 smartfonów.
Cennik i opis    Kupuj   

ESET Mobile Security

Pakiet bezpieczeństwa dla urządzeń mobilnych obejmujący antywirus, antyspyware, firewall oraz antyspam, oparty o technologię antywirusową ESET NOD32.
Cennik i opis    Kupuj   

ESET Smart Security PREMIUM

Pakiet bezpieczeństwa klasy premium. Zapewnia kompletną ochronę komputera. Skutecznie chroni przed zagrożeniami i atakami z zewnątrz. Pozwala tworzyć i bezpiecznie przechowywać hasła, szyfrować pliki znajdujące się na komputerze i dane zapisane na pamięciach masowych. Zapewnia także ochronę domowej sieci Wi-Fi, a dzięki wbudowanej funkcji ochrony bankowości internetowej pozwala na bezpieczne transakcje online.
Cennik i opis    Kupuj   

ESET Internet Security

Wszechstronna ochrona podczas codziennego korzystania z sieci. Łączy w sobie niezawodne wykrywanie zagrożeń z szybkim działaniem i utrzymaniem niezmienionej wydajności komputera.
Cennik i opis    Kupuj   

ESET Endpoint Antivirus (NOD32 Client)

Ochrona antywirusowa i antyspyware dla 5 i więcej komputerów dla stacji roboczych Windows Mac i Linux. Zawiera centralną administrację.
Cennik i opis    Kupuj   

ESET Endpoint Protection Standard (Antivirus NOD32 Suite)

Program NOD32 Antivirus Businnes Edition Client poszerzony o ochronę serwerów Windows. Rozwiązanie dla 10 i więcej komputerów.
Cennik i opis    Kupuj   

ESET Endpoint Security (Client)

Smart Security w wersji dla firm zawiera oprócz programu antywirusowego NOD32, antyspyware, firewalla, kontroli treści, filtra antyspamowego, także centralną administrację. Pakiet dostępny dla 5 i więcej komputerów.
Cennik i opis    Kupuj   

ESET Endpoint Protection Advanced (Security Suite)

Pakiet Endpoint Security Client poszerzony o ochronę serwerów Windows. Rozwiązanie dla 10 i więcej komputerów.
Cennik i opis    Kupuj   

ESET Endpoint Protection Standard Cloud Antivirus

Cennik i opis    Kupuj   

Eset PROTECT Entry (Protection Advanced Cloud)

Cennik i opis    Kupuj   

ESET Endpoint Security for Mobile

Pakiet bezpieczeństwa dla urządzeń przenośnych z systemem operacyjnym Windows Mobile 5.x i 6.x, Symbian S60 3rd Edition oraz Android w wersji 2.x i wyższej. Zapewnia pełną ochronę antywirusową, firewall, SMS/MMS antyspam, ochronę Anti-Theft oraz możliwość audytu urządzenia. Produkt jest centralnie zarządzany z poziomu ERA.
Cennik i opis    Kupuj   

ESET Secure Business

Pakiet ESET Secure Business przeznaczony jest do ochrony stacji roboczych, urządzeń mobilnych, serwerów plikóworaz serwerów pocztowych. Do 24 stanowisk liczba chronionych serwerów nie może być większa niż 30% ogólnej liczby zakupionych stanowisk, powyżej 25 stanowisk nie ma ograniczenia.Liczba chronionych użytkowników poczty/skrzynek pocztowych jest powiększona o 20% w stosunku do całkowitej liczby wykupionych stanowisk.
Cennik i opis    Kupuj   

ESET Secure Business Cloud

Pakiet ESET Secure Business Cloud przeznaczony jest do ochrony stacji roboczych, urządzeń mobilnych, serwerów plikóworaz serwerów pocztowych. Do 24 stanowisk liczba chronionych serwerów nie może być większa niż 30% ogólnej liczby zakupionych stanowisk, powyżej 25 stanowisk nie ma ograniczenia.Liczba chronionych użytkowników poczty/skrzynek pocztowych jest powiększona o 20% w stosunku do całkowitej liczby wykupionych stanowisk.
Cennik i opis    Kupuj   

ESET File Server

Program do ochrony antywirusowej i antyspyware serwerów plików pracujących pod systemami Linux, BSD, Solaris, Dell Network Attached Storage, Windows NT/2000/2003/2008 oraz Novell NetWare 5.x i 6.x. Dla Windows i Novell dostępny wyłącznie jako rozszerzenie licencji Business Edition Suite lub Enterprise Edition.
Cennik i opis    Kupuj   

ESET Mail & Gateway Security Suite Linux/BSD

Pakiet programów obejmujący: ESET Mail Security for Linux/BSD oraz ESET Gateway Security for Linux/BSD.
Cennik i opis    Kupuj   

ESET Gateway Security

Program do ochrony antywirusowej oraz antyspyware bramek internetowych (ochrona ruchu HTTP i FTP) pracujących pod systemami Linux oraz BSD.
Cennik i opis    Kupuj   

ESET Mail Security

Program do ochrony antywirusowej, antyspyware oraz ochrony przed spamem serwerów poczty i bramek pocztowych (ruch SMTP, POP3, IMAP) dla różnych platform.
Cennik i opis    Kupuj