kalendarzpn-pt zegar8:30-15:30
telefon+48 71-791-66-82 kopertainfo@antywirus-nod32.pl

-

Cennik i opis produktu ESET Mobile Security for Android

Pakiet bezpieczeństwa dla urządzeń mobilnych obejmujący antywirus, antyspyware, firewall oraz antyspam, oparty o technologię antywirusową ESET NOD32.
Zamów   

Zmień produkt:
rodzaj licencji:
licencjonowanie:
       
ilość:
       
netto: zł brutto: Przejdź do zamówienia

Ceny jednostkowe za urządzenie:  
 

Opis:

Zabezpiecz swoją telefon

Zadbaj o bezpieczeństwo swojej komórki, gdy jesteś w ruchu. Zainstaluj ESET Mobile Security, rozwiązanie do zabezpieczania smartfonów wykorzystujące zaawansowaną technologię ochrony proaktywnej. Przygotowany specjalnie z myślą o smartfonach z systemami Windows Mobile i Symbian, program pozwoli Ci w pełni zabezpieczyć telefon przed zagrożeniami oraz przed kradzieżą danych.
W oparciu o zaawansowaną technologię inteligentnego skanowania ThreatSense®, ESET Mobile Security zabezpiecza Twoje cenne i poufne dane zarówno przed już znanymi jak i nowymi wirusami. Chronione są wszystkie załączniki e-maili i pliki kopiowane na Twojego smartfona i na nim przechowywane jak również wiadomości tekstowe i multimedialne.

Główne funkcje:
 • Antywirus
 • Firewall
 • Antyspam dla MMS/SMS
 • Ochrona Antyzłodziej (Anti-Theft)

Poznaj zaawansowane funkcje ochrony

Antyzłodziej (Anti-Theft) – w przypadku kradzieży lub zgubienia urządzenia możesz zdalnie usunąć wszystkie dane – w tym listy kontaktów, wiadomości i dane z kart pamięci. Wystarczy, że wyślesz na telefon prostą komendę w postaci wiadomości SMS.
Autoryzacja karty SIM – Stwórz listę zaufanych kart SIM dla każdego urządzenia. W przypadku wprowadzenia nieautoryzowanej karty SIM automatycznie otrzymasz SMS z powiadomieniem zawierającym numer IMSI i numer telefonu tej karty. Dzięki takim danym będziesz mógł namierzyć złodzieja.
Kwarantanna – Zdecyduj, czy podejrzane pliki mają być od razu usuwane czy też przenoszone do kwarantanny z możliwością ich przywrócenia, gdy uznasz, że jest to fałszywy alarm.
Audyt bezpieczeństwa – Ustal harmonogram regularnej diagnostyki wszystkich kluczowych funkcji telefonu, takich jak:
 • zużycie baterii,
 • wolna przestrzeń dyskowa,
 • aktywne procesy,
 • połączenia Bluetooth,
 • status podczerwieni,
 • widoczność urządzenia.
Możesz w ten sposób wydłużyć żywotność baterii swojego telefonu, kontrolować stan jego pamięci oraz zabezpieczyć się przed próbą ataku poprzez Bluetooth, czy nieautoryzowane połączenie internetowe. Natychmiastowa reakcja zmniejsza ryzyko.
Zabezpieczenie hasłem – Zwiększ poziom zabezpieczenia danych i chroń swoje ustawienia przed modyfikacją.
Zdalne zarządzanie – Wykorzystując ESET Mobile Security w sieci firmowej, możesz zdalnie zarządzać bezpieczeństwem smartfonów dzięki wykorzystaniu ESET Remote Administator. W ten sposób administrator może kontrolować bezpieczeństwo nie tylko komputerów, ale również wszystkich urządzeń przenośnych.

Kasuj swoje dane zdalnie

ESET Mobile Security oferuje zaawansowane narzędzia do ochrony przed potencjalnym niepożądanym wykorzystaniem Twojego urządzenia mobilnego:
Zdalne kasowanie – Gwarantuje całkowite usunięcie wszystkich danych (w tym list kontaktów i zapisanych wiadomości) przechowywanych na Twoim telefonie oraz na wszystkich podłączonych w danym momencie kartach pamięci. Wszystko uruchamiane jest przez jeden SMS.
Autoryzacja karty SIM – Umożliwia użytkownikowi zdefiniowanie dla danego urządzenia listy zaufanych kart SIM. W przypadku wykrycia nieautoryzowanej karty SIM użytkownik jest o tym powiadamiany wiadomością tekstową wysyłaną na wybrany numer.

Główne zalety

Ochrona przed nieznanym – ESET zapewnia ochronę w czasie rzeczywistym i ochronę na żądanie wszystkim Twoim danym i całej prowadzonej przez Ciebie komunikacji, w tym połączeniom przez Wi-Fi, Bluetooth, GPRS, EDGE i podczerwień.
Łatwość użytkowania – Aktualizacje mogą być ściągane na żądanie lub automatycznie w ustalonych wcześniej odstępach czasu: codziennie, raz w tygodniu lub raz w miesiącu. Dzięki temu możesz zmniejszyć zużycie baterii swojego telefonu.
Zabezpieczenie przed atakami hakerów – Cała komunikacja przychodząca i wychodząca jest monitorowana, co zapobiega kradzieży danych.
Eliminacja spamu SMS/MMS – Możesz ustanowić zaufane kontakty, dzięki konfigurowalnym czarnym i białym listom, bądź też po prostu zablokować niechciane wiadomości tekstowe i multimedialne od nieznanych numerów.
Znikomy wpływ na pracę telefonu – Niewielkie wykorzystanie procesora, małe wymagania pamięci i kompaktowe pliki aktualizacji programu ESET pozwalają oszczędzać zużycie baterii i zminimalizować wykorzystanie danych.
Poczucie bezpieczeństwa – W przypadku zagubienie lub kradzieży telefonu opcja „SIM matching” blokuje osobom niepowołanym dostęp do Twoich danych, a funkcja zdalnego kasowania danych pozwala usunąć wszelkie poufne informacje zapisane na Twoim telefonie i włożonych do niego kartach pamięci.

Szybkie sprawdzenie poziomu zabezpieczenia

Logi operacji – Statystyki skanowania przechowywane są w przyjaznym dla użytkownika formacie, dzięki czemu możesz szybko i sprawnie przejrzeć historię operacji na Twoim telefonie.
Statystyki – Szybki dostęp do podsumowania wyników skanowania, filtrowania SMS i działań w obrębie kwarantanny.
Intuicyjny interfejs użytkownika – Możesz z łatwością nawigować zabezpieczeniami swojego telefonu.

Dlaczego trzeba zabezpieczać smartfony?

Użytkownicy coraz częściej przesyłają dane za pośrednictwem urządzeń mobilnych, korzystając na nich z poczty elektronicznej lub synchronizując je z danymi na swoich komputerach domowych. Hakerzy odkrywają stale nowe możliwości wykorzystania luk na takich urządzeniach. Właśnie w takich przypadkach może pomóc ESET Mobile Security.
Nasze rozwiązanie oferuje zintegrowaną, zaawansowaną technologię heurystyczną, która wykrywa nawet najbardziej skomplikowane wirusy na urządzenia mobilne. Wszystkie informacje przesyłane przez Wi-Fi, Bluetooth i podczerwień są skanowane, co zabezpiecza Cię przed wykorzystaniem ewentualnych luk, utratą danych i spamem SMSowym.

Wymagania systemowe

System operacyjny:
 • Symbian S60 3rd Edition Feature Pack 1 lub 2 (tylko Nokia)
 • Symbian S60 5th Edition (tylko Nokia)
 • Symbian 3 (tylko Nokia)
 • Windows Mobile 5.0, 6.0, 6.1 oraz 6.5
 • Android 2.3 lub wyższy

Wymagania sprzętowe

 • RAM: 256 MB lub więcej
 • Pamięć: 12 MB lub więcej
 • Ekran dotykowy: minimum 240x320px
 • Procesor: 500 MHz MRN7+ lub wiecej
 • Dostęp do internetu

Sprawdż także inne produkty:

ESET NOD32 Antivirus

Aplikacja uznawana przez wielu ekspertów za najlepszy program antywirusowy na rynku dla stacji roboczych Windows oraz Mac.
Cennik i opis    Zamów   

ESET Internet Security

Wszechstronna ochrona podczas codziennego korzystania z sieci. Łączy w sobie niezawodne wykrywanie zagrożeń z szybkim działaniem i utrzymaniem niezmienionej wydajności komputera.
Cennik i opis    Zamów   

ESET Smart Security PREMIUM

Pakiet bezpieczeństwa klasy premium. Zapewnia kompletną ochronę komputera. Skutecznie chroni przed zagrożeniami i atakami z zewnątrz. Pozwala tworzyć i bezpiecznie przechowywać hasła, szyfrować pliki znajdujące się na komputerze i dane zapisane na pamięciach masowych. Zapewnia także ochronę domowej sieci Wi-Fi, a dzięki wbudowanej funkcji ochrony bankowości internetowej pozwala na bezpieczne transakcje online.
Cennik i opis    Zamów   

ESET Security Pack (1 x PC + 1 x Mobile)

Produkt wycofany ze sprzedaży, zastąpiony pakietem ESET Internet Security
KOMPLETNA OCHRONA 1 KOMPUTERA ORAZ 1 SMARTFONA LUB TABLETA. ESET Security Pack chroni komputery z systemem Windows, Linux, macOS oraz smartfony i tablety z systemem Android.
Zamów   

ESET Security Pack (3 x PC + 3 x Mobile)

Produkt wycofany ze sprzedaży, zastąpiony pakietem ESET Internet Security
Kompletna ochrona dla 3 komputerów niezależnie od systemu operacyjnego oraz dla 3 smartfonów.
Zamów   

ESET Parental Control for Android

ESET Parental Control for Android jest adresowany do rodziców, których dzieci aktywnie korzystają ze smartfonów i tabletów. Najważniejsze zalety: blokuje nieodpowiednie aplikacje (blokada w oparciu o system oceny tresci aplikacji i gier Google Play), pozwala również sprawdzać gdzie aktualnie znajduje się dziecko, a także przesłać na jego urządzenie komunikat, którego nie będzie mogło zignorować.
Cennik i opis    Zamów