kalendarzpn-pt zegar8:30-15:30
telefon+48 71-791-66-82 kopertainfo@antywirus-nod32.pl

Wznowienie licencji Nod32 i Smart Security - informacje

Kliknij na Konfigurator aby od razu dokonać wznowienia nod32 lub Smart Security!
Licencje produktów ESET można przedłużyć na kolejny okres w atrakcyjnej cenie. Cena wznowienia jest niższa o ok. 40% od ceny nowej licencji. Aby zakup Nod32 lub Smart Security był jeszcze korzystniejszy, można go dokonać także na 2 lub 3 lata. Wznowienie na 2 lata to 150% ceny licencji na 1 rok. Licencja może być także przedłużona na 3 lata za 200% ceny rocznego przedłużenia. Oznacza to, iż przy odnowieniu licencji na 3 lata, trzeci rok używania programu nod32 jest "za darmo"! Warto zakupić nową licencję lub jej przedłużenie na dłuższy okres aby trochę zaoszczędzić, a także nie myśleć już po roku o konieczności kolejnej aktualizacji.

Odnowienie licencji Smart Security lub Nod32 może być także przeprowadzone w trakcie trwania bieżącej licencji zanim jeszcze upłynie termin jej obowiązywania. Ma to sens szczególne w przypadku, gdy do obecnie używanych licencji chcemy dokupić nowe. Produkty Eset można nabyć w korzystniejszej cenie, gdy licencje nabywane są razem. Dlatego w przypadku konieczności dokupienia nowych licencji w trakcie obowiązywania starych, należy wyrównać daty ich zakończenia. W przypadku gdy sumaryczna ilość licencji (stare i nowe) wynosi 5+ wyrównanie dat zakończenia polega na tym, że kupuje się nowe licencje na okres jednego, dwóch lub trzech lat, a do obecnie używanych licencji dokupuje się wznowienie na taki okres, aby daty zakończenia wszystkich licencji były jednakowe (np. na kilka miesięcy). Poniższy rysunek ilustruje dokupienie 3 nowych licencji do 2 już posiadanych (tzw. rozszerzenie licencji). 2 stare licence zostały przedłużone o 4 miesiące aby wyrównać daty upływu licencji dla całej piątki.

W przypadku, gdy sumaryczna ilość licencji nod32 jest mniejsza od 5, dokupywanie nowych licencji odbywa się podobnie, jednak nie ma możliwości kupna wznowienia do starych licencji na kilka miesięcy. Trzeba dokonać zakupu za cały rok pomimo tego, iż przedłużamy licencję tylko na kilka miesięcy.