kalendarzpn-pt zegar8:30-15:30
telefon+48 71-791-66-82 kopertainfo@antywirus-nod32.pl

ESET Mobile Security for Android na 1 rok NOWA licencja na 2 urządzenia

1974_n_1_2
Jeśli chcesz wybrać inny produkt lub zmienić ilość chronionych urządzeń to wciśnij zieloną strzałkę "cofnij"

ESET Mobile Security for Android
Produkt:
ESET Mobile Security for Android
Ilość:
2 urządzenia
Typ:
nowa
Okres:
1 rok
Dostępność:
Na stanie
Do zapłaty:
59.95 PLN brutto
48.74 netto
  cofnij   dalej

Opis produktu ESET Mobile Security for Android na 1 rok NOWA licencja na 2 urządzenia

Ta licencja produktu ESET Mobile Security for Android pozwoli Ci na ochronę 2urządzeń na okres 1 roku. To jest nowa licencja więc nie musisz posiadać do tej pory żadnej innej licencji ESET. Po wypełnieniu formularza właściciela licencji i opłaceniu zamówienia licencja zostanie zarejestrowana na Twoje dane i będziesz mógł z niej korzystać po otrzymaniu kluczy od nas na Twój adres email.


Zabezpiecz swoją telefon

Zadbaj o bezpieczeństwo swojej komórki, gdy jesteś w ruchu. Zainstaluj ESET Mobile Security, rozwiązanie do zabezpieczania smartfonów wykorzystujące zaawansowaną technologię ochrony proaktywnej. Przygotowany specjalnie z myślą o smartfonach z systemami Windows Mobile i Symbian, program pozwoli Ci w pełni zabezpieczyć telefon przed zagrożeniami oraz przed kradzieżą danych.
W oparciu o zaawansowaną technologię inteligentnego skanowania ThreatSense®, ESET Mobile Security zabezpiecza Twoje cenne i poufne dane zarówno przed już znanymi jak i nowymi wirusami. Chronione są wszystkie załączniki e-maili i pliki kopiowane na Twojego smartfona i na nim przechowywane jak również wiadomości tekstowe i multimedialne.

Główne funkcje:
 • Antywirus
 • Firewall
 • Antyspam dla MMS/SMS
 • Ochrona Antyzłodziej (Anti-Theft)

Poznaj zaawansowane funkcje ochrony

Antyzłodziej (Anti-Theft) – w przypadku kradzieży lub zgubienia urządzenia możesz zdalnie usunąć wszystkie dane – w tym listy kontaktów, wiadomości i dane z kart pamięci. Wystarczy, że wyślesz na telefon prostą komendę w postaci wiadomości SMS.
Autoryzacja karty SIM – Stwórz listę zaufanych kart SIM dla każdego urządzenia. W przypadku wprowadzenia nieautoryzowanej karty SIM automatycznie otrzymasz SMS z powiadomieniem zawierającym numer IMSI i numer telefonu tej karty. Dzięki takim danym będziesz mógł namierzyć złodzieja.
Kwarantanna – Zdecyduj, czy podejrzane pliki mają być od razu usuwane czy też przenoszone do kwarantanny z możliwością ich przywrócenia, gdy uznasz, że jest to fałszywy alarm.
Audyt bezpieczeństwa – Ustal harmonogram regularnej diagnostyki wszystkich kluczowych funkcji telefonu, takich jak:
 • zużycie baterii,
 • wolna przestrzeń dyskowa,
 • aktywne procesy,
 • połączenia Bluetooth,
 • status podczerwieni,
 • widoczność urządzenia.
Możesz w ten sposób wydłużyć żywotność baterii swojego telefonu, kontrolować stan jego pamięci oraz zabezpieczyć się przed próbą ataku poprzez Bluetooth, czy nieautoryzowane połączenie internetowe. Natychmiastowa reakcja zmniejsza ryzyko.
Zabezpieczenie hasłem – Zwiększ poziom zabezpieczenia danych i chroń swoje ustawienia przed modyfikacją.
Zdalne zarządzanie – Wykorzystując ESET Mobile Security w sieci firmowej, możesz zdalnie zarządzać bezpieczeństwem smartfonów dzięki wykorzystaniu ESET Remote Administator. W ten sposób administrator może kontrolować bezpieczeństwo nie tylko komputerów, ale również wszystkich urządzeń przenośnych.

Kasuj swoje dane zdalnie

ESET Mobile Security oferuje zaawansowane narzędzia do ochrony przed potencjalnym niepożądanym wykorzystaniem Twojego urządzenia mobilnego:
Zdalne kasowanie – Gwarantuje całkowite usunięcie wszystkich danych (w tym list kontaktów i zapisanych wiadomości) przechowywanych na Twoim telefonie oraz na wszystkich podłączonych w danym momencie kartach pamięci. Wszystko uruchamiane jest przez jeden SMS.
Autoryzacja karty SIM – Umożliwia użytkownikowi zdefiniowanie dla danego urządzenia listy zaufanych kart SIM. W przypadku wykrycia nieautoryzowanej karty SIM użytkownik jest o tym powiadamiany wiadomością tekstową wysyłaną na wybrany numer.

Główne zalety

Ochrona przed nieznanym – ESET zapewnia ochronę w czasie rzeczywistym i ochronę na żądanie wszystkim Twoim danym i całej prowadzonej przez Ciebie komunikacji, w tym połączeniom przez Wi-Fi, Bluetooth, GPRS, EDGE i podczerwień.
Łatwość użytkowania – Aktualizacje mogą być ściągane na żądanie lub automatycznie w ustalonych wcześniej odstępach czasu: codziennie, raz w tygodniu lub raz w miesiącu. Dzięki temu możesz zmniejszyć zużycie baterii swojego telefonu.
Zabezpieczenie przed atakami hakerów – Cała komunikacja przychodząca i wychodząca jest monitorowana, co zapobiega kradzieży danych.
Eliminacja spamu SMS/MMS – Możesz ustanowić zaufane kontakty, dzięki konfigurowalnym czarnym i białym listom, bądź też po prostu zablokować niechciane wiadomości tekstowe i multimedialne od nieznanych numerów.
Znikomy wpływ na pracę telefonu – Niewielkie wykorzystanie procesora, małe wymagania pamięci i kompaktowe pliki aktualizacji programu ESET pozwalają oszczędzać zużycie baterii i zminimalizować wykorzystanie danych.
Poczucie bezpieczeństwa – W przypadku zagubienie lub kradzieży telefonu opcja „SIM matching” blokuje osobom niepowołanym dostęp do Twoich danych, a funkcja zdalnego kasowania danych pozwala usunąć wszelkie poufne informacje zapisane na Twoim telefonie i włożonych do niego kartach pamięci.

Szybkie sprawdzenie poziomu zabezpieczenia

Logi operacji – Statystyki skanowania przechowywane są w przyjaznym dla użytkownika formacie, dzięki czemu możesz szybko i sprawnie przejrzeć historię operacji na Twoim telefonie.
Statystyki – Szybki dostęp do podsumowania wyników skanowania, filtrowania SMS i działań w obrębie kwarantanny.
Intuicyjny interfejs użytkownika – Możesz z łatwością nawigować zabezpieczeniami swojego telefonu.

Dlaczego trzeba zabezpieczać smartfony?

Użytkownicy coraz częściej przesyłają dane za pośrednictwem urządzeń mobilnych, korzystając na nich z poczty elektronicznej lub synchronizując je z danymi na swoich komputerach domowych. Hakerzy odkrywają stale nowe możliwości wykorzystania luk na takich urządzeniach. Właśnie w takich przypadkach może pomóc ESET Mobile Security.
Nasze rozwiązanie oferuje zintegrowaną, zaawansowaną technologię heurystyczną, która wykrywa nawet najbardziej skomplikowane wirusy na urządzenia mobilne. Wszystkie informacje przesyłane przez Wi-Fi, Bluetooth i podczerwień są skanowane, co zabezpiecza Cię przed wykorzystaniem ewentualnych luk, utratą danych i spamem SMSowym.

Wymagania systemowe

System operacyjny:
 • Symbian S60 3rd Edition Feature Pack 1 lub 2 (tylko Nokia)
 • Symbian S60 5th Edition (tylko Nokia)
 • Symbian 3 (tylko Nokia)
 • Windows Mobile 5.0, 6.0, 6.1 oraz 6.5
 • Android 2.3 lub wyższy

Wymagania sprzętowe

 • RAM: 256 MB lub więcej
 • Pamięć: 12 MB lub więcej
 • Ekran dotykowy: minimum 240x320px
 • Procesor: 500 MHz MRN7+ lub wiecej
 • Dostęp do internetu
ean: 5905745643022
    cofnij   dalej