kalendarzpn-pt zegar8:30-15:30
telefon+48 71-791-66-82 kopertainfo@antywirus-nod32.pl

-

Opis produktu ESET Endpoint Security (wznowienie)

Produkt wycofany ze sprzedaży, zastąpiony pakietem ESET Protect Entry.
Smart Security w wersji dla firm zawiera oprócz programu antywirusowego NOD32, antyspyware, firewalla, kontroli treści, filtra antyspamowego, także centralną administrację. Pakiet dostępny dla 5 i więcej komputerów.
Zamów   

Opis:

Produkt ESET Endpoint Security (wznowienie) został już wycofany ze sprzedaży pod tą nazwą i zamieniony na ESET Protect Entry (wznowienie On-prem lub Cloud/On-prem)

 • Pakiet posiadał :
 • Antywirus
Antivirus Smart Security oparty o silnik antywirusowy NOD32 zapewnia pełną i nieprzerwaną ochronę komputera od momentu jego uruchomienia. Pracując w tle sprawdza wszystkie uruchamiane, otwierane czy zapisywane zbiory. W razie wykrycia wirusa czy innego wrogiego programu, natychmiast blokuje jego działanie i automatycznie usuwa. Dodatkowo, w razie potrzeby istnieje możliwość uruchomienia skanowania w poszukiwaniu wirusów wybranych zasobów komputera. Skuteczność oprogramowania potwierdza zdobycie przez firmę ESET największej ilości nagród VB100% w testach prestiżowego, niezależnego miesięcznika Virus Bulletin.
 • Firewall
ESET Personal Firewall chroni przed włamaniami hakerów, kradzieżą haseł i poufnych danych, a także przed próbami przejęcia kontroli nad komputerem (np. włączeniem do sieci botnetów). Firewall kontroluje cały ruch przychodzący i wychodzący z komputera. Działając w trybie automatycznym zezwala na wszystkie legalne połączenia wychodzące z komputera i blokuje wszelkie próby nawiązania połączenia z zewnątrz. ESET Personal Firewall samodzielnie rozpoznaje programy zainstalowane na komputerze i rozróżnia, która z aplikacji powinna łączyć się z Internetem (np. przeglądarka, program pocztowy), a która nie wymaga połączenia do prawidłowej pracy. Przy pracy w trybie automatycznym użytkownicy nie muszą posiadać zaawansowanej wiedzy - nie są pytani o nawiązanie lub odrzucenie połączenia. W razie potrzeby administrator naturalnie może przełączyć firewalle na stacjach roboczych w tryb pracy oparty na regułach i skonfigurować dostęp za pośrednictwem konsoli do centralnej administracji, a także w razie potrzeby może zablokować dane numery IP, porty lub protokoły.
 • Ochrona przed spamem
ESET Smart Security chroni użytkowników przed spamem filtrując wiadomości w programach Mozilla Thunderbird, Live Mail, Microsoft Outlook, Outlook Express oraz Windows Mail. Spam przenoszony jest automatycznie do osobnego folderu. W przypadku trafienia niepożądanej wiadomości do skrzynki odbiorczej wystarczy naciśnięcie jednego przycisku, aby dany rodzaj przesyłek zakwalifikować jako wiadomości spamowe i automatycznie przenieść do folderu ze spamem. Wszystkie adresy znajdujące się w książce adresowej i adresy, do których wysyłana jest poczta mogą zostać dodane automatycznie do białej listy, co pozwala zminimalizować ilości interwencji użytkownika.
 • Ochrona przed nieznanymi zagrożeniami
ESET NOD32 Antivirus bardzo skutecznie wykrywa i blokuje znane już wirusy i inne zagrożenia, jak również te zupełnie nowe, jeszcze nieznane. Program wykorzystuje mechanizmy sztucznej inteligencji (m.in. analizę heurystyczną), dzięki którym jest w stanie samodzielnie ocenić, czy nieznany program stanowi zagrożenie. Dzięki tym mechanizmom technologia ThreatSense, wykorzystana także w pakiecie ESET Smart Security, proaktywnie wykrywa nowe, nieznane jeszcze zagrożenia i skutecznie chroni przed nimi Twój komputer.
 • Szybkość działania
ESET Smart Security jest pierwszym w pełni zintegrowanym pakietem bezpieczeństwa. Jego komponenty – antywirus, antyspyware, firewall oraz antyspam – działają w tle jako jeden proces w pamięci komputera i wewnętrznie wymieniają informacje na temat badanych zagrożeń. Dzięki temu ESET Smart Security zapewnia najwyższy, dotąd niedostępny poziom ochrony, nie spowalniając działania komputera.
 • Centralna administracja
ESET Remote Administrator usprawnia zarządzanie programami ESET Smart Security i ESET NOD32 Antivirus dla przedsiębiorstw. Administrator może szybko reagować na zagrożenia, aktualizować bazę sygnatur, skanować zarządzane dyski, generować raporty, instalować i zarządzać rozwiązaniami ESET dzięki centralnej konsoli zarządzania, która do tego nie obciąża systemu a umożliwia obniżenie całkowitego kosztu administracji. Dzięki temu zarządzanie programami ESET jest proste dla firmy każdej wielkości - od małych firm do dużych przedsiębiorstw.
 • Dla kogo jest ta licencja?
Licencja przeznaczona jest dla użytkowników chroniących 5 i więcej stacji roboczych. Produkt można instalować na systemach Windows XP SP3/7/8/8.1/10. W ramach niniejszej licencji można także instalować antywirusa NOD32 na wymienionych systemach Windows, a także na Mac OS X 10.5.x (Leopard) oraz Mac OS X 10.6.x (Snow Leopard) oraz większości dystrybucji LInux np. Debian, RedHat, Ubuntu, SuSe, Fedora, Mandriva (RPM i DEB). Posiadanie niniejszej licencji upoważnia także do bezpłatnej instalacji produktu ESET Mobile Security (zobacz więcej) w ilości nie przekraczającej ilość posiadanych licencji. Np. posiadając 10 licencji ESET Endpoint Security Client możemy zainstalować równocześnie:
 • pakiet Smart/Internet Security na 3 komputerach z systemem Windows XP SP3/7/8/8.1/10.
 • program ESET Cybersecurity na 1 komputerze z systemem Mac OS X
 • program ESET Nod32 na 1 stacji roboczej z systemem LinuxSprawdź wymagania systemowe programu

Sprawdż także inne produkty:

ESET Mobile Security for Android

Zapewnia kompleksową ochronę Twojego smartfona lub tabletu. Chroni przed wirusami, phishingiem oraz pomaga zminimalizować skutki zgubienia lub kradzieży urządzenia.
Cennik i opis    Zamów   

ESET NOD32 Antivirus

Aplikacja uznawana przez wielu ekspertów za najlepszy program antywirusowy na rynku dla stacji roboczych Windows oraz Mac.
Cennik i opis    Zamów   

ESET Internet Security

Wszechstronna ochrona podczas codziennego korzystania z sieci. Łączy w sobie niezawodne wykrywanie zagrożeń z szybkim działaniem i utrzymaniem niezmienionej wydajności komputera.
Cennik i opis    Zamów   

ESET Smart Security PREMIUM

Pakiet bezpieczeństwa klasy premium. Zapewnia kompletną ochronę komputera. Skutecznie chroni przed zagrożeniami i atakami z zewnątrz. Pozwala tworzyć i bezpiecznie przechowywać hasła, szyfrować pliki znajdujące się na komputerze i dane zapisane na pamięciach masowych. Zapewnia także ochronę domowej sieci Wi-Fi, a dzięki wbudowanej funkcji ochrony bankowości internetowej pozwala na bezpieczne transakcje online.
Cennik i opis    Zamów   

ESET Security Pack (1 x PC + 1 x Mobile)

Produkt wycofany ze sprzedaży, zastąpiony pakietem ESET Internet Security
KOMPLETNA OCHRONA 1 KOMPUTERA ORAZ 1 SMARTFONA LUB TABLETA. ESET Security Pack chroni komputery z systemem Windows, Linux, macOS oraz smartfony i tablety z systemem Android.
Zamów   

ESET Security Pack (3 x PC + 3 x Mobile)

Produkt wycofany ze sprzedaży, zastąpiony pakietem ESET Internet Security
Kompletna ochrona dla 3 komputerów niezależnie od systemu operacyjnego oraz dla 3 smartfonów.
Zamów   

ESET Parental Control for Android

ESET Parental Control for Android jest adresowany do rodziców, których dzieci aktywnie korzystają ze smartfonów i tabletów. Najważniejsze zalety: blokuje nieodpowiednie aplikacje (blokada w oparciu o system oceny tresci aplikacji i gier Google Play), pozwala również sprawdzać gdzie aktualnie znajduje się dziecko, a także przesłać na jego urządzenie komunikat, którego nie będzie mogło zignorować.
Cennik i opis    Zamów