kalendarzpn-pt zegar8:30-15:30
telefon+48 71-791-66-82 kopertainfo@antywirus-nod32.pl

-

Opis produktu ESET PROTECT Advanced ON-PREM (wznowienie)

Wszechstronne rozwiązanie do ochrony komputerów, laptopów i urządzeń mobilnych.
Zarządzaj bezpieczeństwem z poziomu konsoli lokalnej, korzystaj z zaawansowanej technologii sandboxingu w chmurze, eliminującej zagrożenia zero-day.
Zamów   

Opis:

Ochrona na Wysokim Poziomie z ESET PROTECT ADVANCED (wznowienie On-Prem) - zapewnij pełne wsparcie ochrony dla swojej firmy.
To zaawansowane rozwiązanie do bezpieczeństwa komputerów, laptopów, stacji serwerowych i urządzeń mobilnych. Zarządzaj bezpieczeństwem z intuicyjną konsolą lokalnie.
Zastosuj potężny sandboxing w chmurze i gwarantowane pełne szyfrowanie dysków dla skutecznej ochrony danych.
Wielowarstwowa technologia zabezpieczeń zapewnia spójność działania, a jednocześnie oszczędza czas i obniża koszty dzięki prostocie konfiguracji i automatyzacji zadań.

Co zawiera pakiet ESET Protect Advanced (wznowienie OP):

 • Sandboxing w Chmurze:
  Wykorzystaj technologię sandboxingu w chmurze do eliminacji zagrożeń typu zero-day, oferując proaktywną ochronę przed nowymi, niewykrytymi dotąd atakami. Zaawansowane funkcje rozpakowywania, skanowania, analiza behawioralna i uczenie maszynowe gwarantują kompleksową obronę przed złośliwym oprogramowaniem.
 • Pełne Szyfrowanie Dysków:
  Gwarantuj skuteczną ochronę firmowych danych dzięki opcji pełnego szyfrowania dysków. Szyfruj dyski systemowe, partycje lub całą pamięć masową na komputerach z systemami Windows i macOS jednym kliknięciem.Zarządzaj szyfrowaniem, dodawaj, aktywuj i szyfruj urządzenia łatwo i efektywnie.
 • Ochrona Przed Ransomware i Atakami Zero-Day:
  Zyskaj ulepszoną ochronę przed ransomware i atakami zero-day dzięki wykorzystaniu sandboxingu w chmurze.
  ESET LiveGuard Advanced oferuje proaktywną ochronę, uruchamiając podejrzane próbki w odizolowanym środowisku w chmurze do analizy ich zachowania.
 • Wielowarstwowa Ochrona Stacji Roboczych i Serwerów:
  ESET Endpoint Security zapewnia silną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem i exploitami.
  ESET Server Security to lekka, wielowarstwowa ochrona serwerów, blokująca ataki ukierunkowane, zapobiegająca naruszeniom bezpieczeństwa danych i wykrywająca zaawansowane trwałe zagrożenia (APT).
 • Konsola ESET PROTECT w wersji On-premise (OP)- Uniwersalny Interfejs Platformy:
  Wielofunkcyjne narzędzie do zarządzania bezpieczeństwem sieci, dostępne lokalnie. Jednolity interfejs z programami ESET zapewnia pełny wgląd w wykryte zagrożenia, użytkowników i elementy skierowane do kwarantanny.
  Bezproblemowa konfiguracja, wdrożenie, bez dodatkowego sprzętu, a zarządzanie siecią (nie dotyczy urządzeń mobilnych) w jednym miejscu ułatwia codzienne operacje.

 • Dlaczego ESET Protect Advanced (wznowienie OP) to Doskonały Wybór? :
  Inwestycja zapewnia kompleksowe wsparcie dla Twojej organizacji, chroniąc ją przed najnowszymi i zaawansowanymi zagrożeniami.
  Oszczędź czas, zwiększając efektywność zarządzania bezpieczeństwem.

 • ESET PROTECT Advanced (wznowienie OP) oferujemy w elastycznej wersji na 5 i więcej stanowisk, aby dostosować się do Twoich potrzeb.
Liczba stanowisk obejmuje wszystkie stacje robocze, urządzenia mobilne i serwery plików. W praktyce oznacza to kompleksową ochronę każdego urządzenia w ramach jednej licencji. Na przykład, licencja na 10 stanowisk zapewnia ochronę dla 10 różnych urządzeń.
Wybierz ESET PROTECT Advanced (wznowienie OP), aby skutecznie chronić wszystkie aspekty swojej przestrzeni pracy online.


Daj sobie szansę na bezpieczne korzystanie z internetu – zainwestuj w ESET Protect Advanced (wznowienie OP) już dziś!
Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci pomogą Ci dobrać idealne rozwiązanie dla Twoich potrzeb.
Bezpieczeństwo nigdy nie było bardziej dostępne!


Sprawdż także inne produkty:

ESET Mobile Security for Android

Zapewnia kompleksową ochronę Twojego smartfona lub tabletu. Chroni przed wirusami, phishingiem oraz pomaga zminimalizować skutki zgubienia lub kradzieży urządzenia.
Cennik i opis    Zamów   

ESET NOD32 Antivirus

Aplikacja uznawana przez wielu ekspertów za najlepszy program antywirusowy na rynku dla stacji roboczych Windows oraz Mac.
Cennik i opis    Zamów   

ESET Internet Security

Wszechstronna ochrona podczas codziennego korzystania z sieci. Łączy w sobie niezawodne wykrywanie zagrożeń z szybkim działaniem i utrzymaniem niezmienionej wydajności komputera.
Cennik i opis    Zamów   

ESET Smart Security PREMIUM

Pakiet bezpieczeństwa klasy premium. Zapewnia kompletną ochronę komputera. Skutecznie chroni przed zagrożeniami i atakami z zewnątrz. Pozwala tworzyć i bezpiecznie przechowywać hasła, szyfrować pliki znajdujące się na komputerze i dane zapisane na pamięciach masowych. Zapewnia także ochronę domowej sieci Wi-Fi, a dzięki wbudowanej funkcji ochrony bankowości internetowej pozwala na bezpieczne transakcje online.
Cennik i opis    Zamów   

ESET Security Pack (1 x PC + 1 x Mobile)

Produkt wycofany ze sprzedaży, zastąpiony pakietem ESET Internet Security
KOMPLETNA OCHRONA 1 KOMPUTERA ORAZ 1 SMARTFONA LUB TABLETA. ESET Security Pack chroni komputery z systemem Windows, Linux, macOS oraz smartfony i tablety z systemem Android.
Zamów   

ESET Security Pack (3 x PC + 3 x Mobile)

Produkt wycofany ze sprzedaży, zastąpiony pakietem ESET Internet Security
Kompletna ochrona dla 3 komputerów niezależnie od systemu operacyjnego oraz dla 3 smartfonów.
Zamów   

ESET Parental Control for Android

ESET Parental Control for Android jest adresowany do rodziców, których dzieci aktywnie korzystają ze smartfonów i tabletów. Najważniejsze zalety: blokuje nieodpowiednie aplikacje (blokada w oparciu o system oceny tresci aplikacji i gier Google Play), pozwala również sprawdzać gdzie aktualnie znajduje się dziecko, a także przesłać na jego urządzenie komunikat, którego nie będzie mogło zignorować.
Cennik i opis    Zamów