kalendarzpn-pt zegar8:30-15:30
telefon+48 71-791-66-82 kopertainfo@antywirus-nod32.pl

-

Opis produktu ESET PROTECT Complete

Pakiet bezpieczeństwa, zapewniający szeroką ochronę firmowych zasobów. Skorzystaj z zaawansowanych funkcji, jak śledzenie i usuwanie podatności, sandboxing w chmurze, pełne szyfrowanie danych i intuicyjnej konsoli zarządzania, by skutecznie bronić się przed nowoczesnymi zagrożeniami cybernetycznymi.
Zamów   

Opis:

Zaawansowane zabezpieczenie dla Twojej firmy. Zapewnia ochronę poczty elektronicznej i danych w chmurze, zarządzanie komputerami, serwerami i urządzeniami mobilnymi. Posiada zaawansowane funkcje, takie jak sandboxing i pełne szyfrowanie dysków, zapewniają skuteczną obronę przed najnowszymi zagrożeniami.
Zawiera dodatkową warstwę ochrony, jak ESET Vulnerability & Patch Management, dba o śledzenie i usuwanie podatności.

Kluczowe elementy, które zapewniają kompleksową ochronę:

 • Ochrona Poczty Elektronicznej i Danych w Chmurze:
  Skorzystaj z dodatkowej warstwy ochrony dla Microsoft 365 i Google Workspace, zapewniając bezpieczną komunikację i przechowywanie danych w chmurze.
 • Zarządzanie Komputerami i Urządzeniami Mobilnymi:
  Chroń swoje komputery, laptopy i urządzenia mobilne za pomocą zaawansowanych rozwiązań zabezpieczających ESET. Zarządzaj nimi z poziomu intuicyjnej konsoli chmurowej lub lokalnej, co pozwala na efektywne monitorowanie i konfigurację.
 • Sandboxing w Chmurze i Szyfrowanie Dysków:
  Pakiet obejmuje sandboxing w chmurze, eliminujący zagrożenia typu zero-day, oraz opcję pełnego szyfrowania dysków, gwarantującą bezpieczeństwo firmowych danych przed atakami ransomware i innymi zagrożeniami.
 • ESET Vulnerability & Patch Management:
  Dodatkowa warstwa ochronna, śledząca podatności w systemach operacyjnych i aplikacjach. Automatyczne lub ręczne instalowanie aktualizacji na stacjach roboczych zapewnia bieżącą ochronę przed lukami w zabezpieczeniach.
 • Wielowarstwowa Technologia ESET LiveSense:
  Chroni firmowe stacje robocze i urządzenia mobilne przed różnorodnymi atakami, zapewniając spójność działania i skuteczną obronę przed najnowszymi zagrożeniami.
 • Intuicyjna Konsola ESET PROTECT:
  Oferuje łatwą konfigurację, automatyzację zadań i pełen wgląd w wykryte zagrożenia, obniżając łączne koszty posiadania rozwiązania do zarządzania bezpieczeństwem.


 • ESET PROTECT Complete oferujemy w elastycznej wersji na 5 i więcej stanowisk, aby dostosować się do Twoich potrzeb.
Liczba stanowisk obejmuje wszystkie stacje robocze, urządzenia mobilne i serwery plików. W praktyce oznacza to kompleksową ochronę każdego urządzenia w ramach jednej licencji. Na przykład, licencja na 10 stanowisk zapewnia ochronę dla 10 różnych urządzeń.
Wybierz ESET PROTECT Complete, aby skutecznie chronić wszystkie aspekty swojej przestrzeni pracy online.

Daj sobie szansę na bezpieczne korzystanie z internetu – zainwestuj w ESET Protect Complete już dziś!
Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci pomogą Ci dobrać idealne rozwiązanie dla Twoich potrzeb.
Bezpieczeństwo nigdy nie było bardziej dostępne!


Sprawdż także inne produkty:

ESET Mobile Security for Android

Zapewnia kompleksową ochronę Twojego smartfona lub tabletu. Chroni przed wirusami, phishingiem oraz pomaga zminimalizować skutki zgubienia lub kradzieży urządzenia.
Cennik i opis    Zamów   

ESET NOD32 Antivirus

Aplikacja uznawana przez wielu ekspertów za najlepszy program antywirusowy na rynku dla stacji roboczych Windows oraz Mac.
Cennik i opis    Zamów   

ESET Internet Security

Wszechstronna ochrona podczas codziennego korzystania z sieci. Łączy w sobie niezawodne wykrywanie zagrożeń z szybkim działaniem i utrzymaniem niezmienionej wydajności komputera.
Cennik i opis    Zamów   

ESET Smart Security PREMIUM

Pakiet bezpieczeństwa klasy premium. Zapewnia kompletną ochronę komputera. Skutecznie chroni przed zagrożeniami i atakami z zewnątrz. Pozwala tworzyć i bezpiecznie przechowywać hasła, szyfrować pliki znajdujące się na komputerze i dane zapisane na pamięciach masowych. Zapewnia także ochronę domowej sieci Wi-Fi, a dzięki wbudowanej funkcji ochrony bankowości internetowej pozwala na bezpieczne transakcje online.
Cennik i opis    Zamów   

ESET Security Pack (1 x PC + 1 x Mobile)

Produkt wycofany ze sprzedaży, zastąpiony pakietem ESET Internet Security
KOMPLETNA OCHRONA 1 KOMPUTERA ORAZ 1 SMARTFONA LUB TABLETA. ESET Security Pack chroni komputery z systemem Windows, Linux, macOS oraz smartfony i tablety z systemem Android.
Zamów   

ESET Security Pack (3 x PC + 3 x Mobile)

Produkt wycofany ze sprzedaży, zastąpiony pakietem ESET Internet Security
Kompletna ochrona dla 3 komputerów niezależnie od systemu operacyjnego oraz dla 3 smartfonów.
Zamów   

ESET Parental Control for Android

ESET Parental Control for Android jest adresowany do rodziców, których dzieci aktywnie korzystają ze smartfonów i tabletów. Najważniejsze zalety: blokuje nieodpowiednie aplikacje (blokada w oparciu o system oceny tresci aplikacji i gier Google Play), pozwala również sprawdzać gdzie aktualnie znajduje się dziecko, a także przesłać na jego urządzenie komunikat, którego nie będzie mogło zignorować.
Cennik i opis    Zamów