kalendarzpn-pt zegar8:30-15:30
telefon+48 71-791-66-82 kopertainfo@antywirus-nod32.pl

-

Opis produktu ESET PROTECT Elite

Rozwiązanie zapewniające wszechstronną ochronę stacji roboczych i serwerów. Dzięki posiadaniu funkcji takich jak
Endpoint Detection & Response (EDR) oraz ESET Vulnerability & Patch Management, organizacje mogą skutecznie bronić się przed zagrożeniami.
Zamów   

Opis:

Najbardziej rozbudowany pakiet ochrony w portfolio programów ESET PROTECT. Rozwiązanie dla organizacji, które potrzebują zaawansowanego wglądu w swoje sieci. Zawiera narzędzie klasy XDR, które zapewnia wielowarstwową ochronę, obejmując stacje robocze, pocztę, współpracę w chmurze i przechowywanie danych. Ponad to posiada dodatkową warstwę ochrony, jak ESET Vulnerability & Patch Management, które dba o śledzenie i usuwanie podatności.

Co zawiera pakiet ESET Protect ELITE:

 • Wielowarstwowa Ochrona Stacji Roboczych i Serwerów:
  Zapewnia kompleksową ochronę przed wszelkimi rodzajami zagrożeń, obejmując zarówno stacje robocze, jak i serwery, chroniąc je przed ransomware, exploitami i innymi złośliwymi plikami.
 • Narzędzie Endpoint Detection & Response (EDR):
  Dedykowane narzędzie umożliwia szybką reakcję na wszelkie zagrożenia, dzięki czemu organizacja może skutecznie reagować na incydenty bezpieczeństwa i minimalizować szkody.
 • Chmurowy Sandboxing ESET Dynamic Threat Defense:
  Proaktywna ochrona przed zagrożeniami zero-day, w tym ransomware, poprzez izolację podejrzanych plików w chmurze i ocenę ich zachowania.
 • Pełne Szyfrowanie Dysków:
  Zapewnia bezpieczeństwo danych poprzez szyfrowanie dysków zarówno dla systemów Windows, jak i macOS, ułatwiając jednocześnie zgodność z regulacjami dotyczącymi bezpieczeństwa danych.
 • Funkcja Uwierzytelniania Wieloskładnikowego:
  Podnosi poziom bezpieczeństwa poprzez dodatkową warstwę zabezpieczeń, szczególnie dla często używanych systemów i aplikacji.
 • Ochrona Przed Atakami na Aplikacje Chmurowe:
  Zapewnia zwiększoną ochronę przed przestojami spowodowanymi atakami na aplikacje chmurowe, takie jak Microsoft 365 i Google Workspace, poprzez filtrowanie i eliminację złośliwego oprogramowania.
 • Ochrona Serwerów Pocztowych:
  Eliminuje spam, złośliwe oprogramowanie i ataki typu phishing, zwiększając bezpieczeństwo komunikacji.
 • ESET Vulnerability & Patch Management:
  Aktywnie śledzi podatności w systemach operacyjnych i aplikacjach, umożliwiając automatyczne łatanie luk w zabezpieczeniach i minimalizację ryzyka ataków.
 • ESET LiveSense:
  Zaawansowana, wielowarstwowa technologia ESET zapewnia dodatkową ochronę dla stacji roboczych i urządzeń mobilnych.

 • ESET PROTECT ELITE oferowany jest w wersji na 26 i więcej stanowisk.
Liczba stanowisk obejmuje wszystkie stacje robocze, urządzenia mobilne i serwery plików. W praktyce oznacza to kompleksową ochronę każdego urządzenia w ramach jednej licencji. Na przykład, licencja na 10 stanowisk zapewnia ochronę dla 10 różnych urządzeń.
Wybierz ESET PROTECT ELITE, aby skutecznie chronić wszystkie aspekty swojej przestrzeni pracy online.

Daj sobie szansę na bezpieczne korzystanie z internetu – zainwestuj w ESET Protect ELITE już dziś!
Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci pomogą Ci dobrać idealne rozwiązanie dla Twoich potrzeb.
Bezpieczeństwo nigdy nie było bardziej dostępne!


Sprawdż także inne produkty:

ESET Mobile Security for Android

Zapewnia kompleksową ochronę Twojego smartfona lub tabletu. Chroni przed wirusami, phishingiem oraz pomaga zminimalizować skutki zgubienia lub kradzieży urządzenia.
Cennik i opis    Zamów   

ESET NOD32 Antivirus

Aplikacja uznawana przez wielu ekspertów za najlepszy program antywirusowy na rynku dla stacji roboczych Windows oraz Mac.
Cennik i opis    Zamów   

ESET Internet Security

Wszechstronna ochrona podczas codziennego korzystania z sieci. Łączy w sobie niezawodne wykrywanie zagrożeń z szybkim działaniem i utrzymaniem niezmienionej wydajności komputera.
Cennik i opis    Zamów   

ESET Smart Security PREMIUM

Pakiet bezpieczeństwa klasy premium. Zapewnia kompletną ochronę komputera. Skutecznie chroni przed zagrożeniami i atakami z zewnątrz. Pozwala tworzyć i bezpiecznie przechowywać hasła, szyfrować pliki znajdujące się na komputerze i dane zapisane na pamięciach masowych. Zapewnia także ochronę domowej sieci Wi-Fi, a dzięki wbudowanej funkcji ochrony bankowości internetowej pozwala na bezpieczne transakcje online.
Cennik i opis    Zamów   

ESET Security Pack (1 x PC + 1 x Mobile)

Produkt wycofany ze sprzedaży, zastąpiony pakietem ESET Internet Security
KOMPLETNA OCHRONA 1 KOMPUTERA ORAZ 1 SMARTFONA LUB TABLETA. ESET Security Pack chroni komputery z systemem Windows, Linux, macOS oraz smartfony i tablety z systemem Android.
Zamów   

ESET Security Pack (3 x PC + 3 x Mobile)

Produkt wycofany ze sprzedaży, zastąpiony pakietem ESET Internet Security
Kompletna ochrona dla 3 komputerów niezależnie od systemu operacyjnego oraz dla 3 smartfonów.
Zamów   

ESET Parental Control for Android

ESET Parental Control for Android jest adresowany do rodziców, których dzieci aktywnie korzystają ze smartfonów i tabletów. Najważniejsze zalety: blokuje nieodpowiednie aplikacje (blokada w oparciu o system oceny tresci aplikacji i gier Google Play), pozwala również sprawdzać gdzie aktualnie znajduje się dziecko, a także przesłać na jego urządzenie komunikat, którego nie będzie mogło zignorować.
Cennik i opis    Zamów