kalendarzpn-pt zegar8:30-15:30
telefon+48 71-791-66-82 kopertainfo@antywirus-nod32.pl

-

Cennik i opis produktu produktu

ESET PROTECT Entry ON-PREM (wznowienie)

Pakiet Endpoint Security Client poszerzony o ochronę serwerów Windows. Rozwiązanie dla 10 i więcej komputerów.
Zamów   

Opis:

Antywirus

Antivirus Smart Security oparty o silnik antywirusowy NOD32 zapewnia pełną i nieprzerwaną ochronę komputera od momentu jego uruchomienia. Pracując w tle sprawdza wszystkie uruchamiane, otwierane czy zapisywane zbiory. W razie wykrycia wirusa czy innego wrogiego programu, natychmiast blokuje jego działanie i automatycznie usuwa. Dodatkowo, w razie potrzeby istnieje możliwość uruchomienia skanowania w poszukiwaniu wirusów wybranych zasobów komputera. Skuteczność oprogramowania potwierdza zdobycie przez firmę ESET największej ilości nagród VB100% w testach prestiżowego, niezależnego miesięcznika Virus Bulletin.

Firewall

ESET Personal Firewall chroni przed włamaniami hakerów, kradzieżą haseł i poufnych danych, a także przed próbami przejęcia kontroli nad komputerem (np. włączeniem do sieci botnetów). Firewall kontroluje cały ruch przychodzący i wychodzący z komputera. Działając w trybie automatycznym zezwala na wszystkie legalne połączenia wychodzące z komputera i blokuje wszelkie próby nawiązania połączenia z zewnątrz. ESET Personal Firewall samodzielnie rozpoznaje programy zainstalowane na komputerze i rozróżnia, która z aplikacji powinna łączyć się z Internetem (np. przeglądarka, program pocztowy), a która nie wymaga połączenia do prawidłowej pracy. Przy pracy w trybie automatycznym użytkownicy nie muszą posiadać zaawansowanej wiedzy - nie są pytani o nawiązanie lub odrzucenie połączenia. W razie potrzeby administrator naturalnie może przełączyć firewalle na stacjach roboczych w tryb pracy oparty na regułach i skonfigurować dostęp za pośrednictwem konsoli do centralnej administracji, a także w razie potrzeby może zablokować dane numery IP, porty lub protokoły.

Ochrona przed spamem

ESET Smart Security chroni użytkowników przed spamem filtrując wiadomości w programach Mozilla Thunderbird, Live Mail, Microsoft Outlook, Outlook Express oraz Windows Mail. Spam przenoszony jest automatycznie do osobnego folderu. W przypadku trafienia niepożądanej wiadomości do skrzynki odbiorczej wystarczy naciśnięcie jednego przycisku, aby dany rodzaj przesyłek zakwalifikować jako wiadomości spamowe i automatycznie przenieść do folderu ze spamem. Wszystkie adresy znajdujące się w książce adresowej i adresy, do których wysyłana jest poczta mogą zostać dodane automatycznie do białej listy, co pozwala zminimalizować ilości interwencji użytkownika.

Ochrona przed nieznanymi zagrożeniami

ESET NOD32 Antivirus bardzo skutecznie wykrywa i blokuje znane już wirusy i inne zagrożenia, jak również te zupełnie nowe, jeszcze nieznane. Program wykorzystuje mechanizmy sztucznej inteligencji (m.in. analizę heurystyczną), dzięki którym jest w stanie samodzielnie ocenić, czy nieznany program stanowi zagrożenie. Dzięki tym mechanizmom technologia ThreatSense, wykorzystana także w pakiecie ESET Smart Security, proaktywnie wykrywa nowe, nieznane jeszcze zagrożenia i skutecznie chroni przed nimi Twój komputer.

Szybkość działania

ESET Smart Security jest pierwszym w pełni zintegrowanym pakietem bezpieczeństwa. Jego komponenty – antywirus, antyspyware, firewall oraz antyspam – działają w tle jako jeden proces w pamięci komputera i wewnętrznie wymieniają informacje na temat badanych zagrożeń. Dzięki temu ESET Smart Security zapewnia najwyższy, dotąd niedostępny poziom ochrony, nie spowalniając działania komputera.

Centralna administracja

ESET Remote Administrator usprawnia zarządzanie programami ESET Smart Security i ESET NOD32 Antivirus dla przedsiębiorstw. Administrator może szybko reagować na zagrożenia, aktualizować bazę sygnatur, skanować zarządzane dyski, generować raporty, instalować i zarządzać rozwiązaniami ESET dzięki centralnej konsoli zarządzania, która do tego nie obciąża systemu a umożliwia obniżenie całkowitego kosztu administracji. Dzięki temu zarządzanie programami ESET jest proste dla firmy każdej wielkości - od małych firm do dużych przedsiębiorstw.

Dla kogo jest ta licencja?

Licencja przeznaczona jest dla użytkowników chroniących 5 i więcej komputerów. Wśród chronionych komputerów mogą znajdować się serwery Windows (2003/2008/2012/2016) w liczbie nie przekraczającej 30% wszystkich posiadanych licencji. Ponadto antywirusa Smart Security można instalować na systemach Windows XP SP3/7/8/8.1/10. W ramach niniejszej licencji można także instalować antywirusa NOD32 na wymienionych systemach Windows, a także na Mac OS X 10.5.x (Leopard) oraz Mac OS X 10.6.x (Snow Leopard) oraz większości dystrybucji LInux np. Debian, RedHat, Ubuntu, SuSe, Fedora, Mandriva (RPM i DEB).

Posiadając 10 licencji ESET Endpoint Security Suite (dawniej Smart Security Business Suite) możemy zainstalować równocześnie:
  • pakiet ESET Endpoint Security Suite (ESET File Security for server) na 1 serwerze Windows 2003/2008/2012/2016
  • pakiet ESET Endpoint Security Suite (Smart Security) na 9 komputerach z systemem Windows XP SP3/7/8/8.1/10
  • program ESET Cybersecurity na 1 komputerze z systemem Mac OS X
  • program ESET Nod32 na 1 stacji roboczej z systemem LinuxSprawdź wymagania systemowe programu

Sprawdż także inne produkty:

ESET Mobile Security for Android

Pakiet bezpieczeństwa dla urządzeń mobilnych obejmujący antywirus, antyspyware, firewall oraz antyspam, oparty o technologię antywirusową ESET NOD32.
Cennik i opis    Zamów   

ESET NOD32 Antivirus

Aplikacja uznawana przez wielu ekspertów za najlepszy program antywirusowy na rynku dla stacji roboczych Windows, Mac i Linux.
Cennik i opis    Zamów   

ESET Internet Security

Wszechstronna ochrona podczas codziennego korzystania z sieci. Łączy w sobie niezawodne wykrywanie zagrożeń z szybkim działaniem i utrzymaniem niezmienionej wydajności komputera.
Cennik i opis    Zamów   

ESET Smart Security PREMIUM

Pakiet bezpieczeństwa klasy premium. Zapewnia kompletną ochronę komputera. Skutecznie chroni przed zagrożeniami i atakami z zewnątrz. Pozwala tworzyć i bezpiecznie przechowywać hasła, szyfrować pliki znajdujące się na komputerze i dane zapisane na pamięciach masowych. Zapewnia także ochronę domowej sieci Wi-Fi, a dzięki wbudowanej funkcji ochrony bankowości internetowej pozwala na bezpieczne transakcje online.
Cennik i opis    Zamów   

ESET Security Pack (1 x PC + 1 x Mobile)

KOMPLETNA OCHRONA 1 KOMPUTERA ORAZ 1 SMARTFONA LUB TABLETA. ESET Security Pack chroni komputery z systemem Windows, Linux, macOS oraz smartfony i tablety z systemem Android.
Cennik i opis    Zamów   

ESET Security Pack (3 x PC + 3 x Mobile)

Kompletna ochrona dla 3 komputerów niezależnie od systemu operacyjnego oraz dla 3 smartfonów.
Cennik i opis    Zamów   

ESET Parental Control for Android

ESET Parental Control for Android jest adresowany do rodziców, których dzieci aktywnie korzystają ze smartfonów i tabletów. Najważniejsze zalety: blokuje nieodpowiednie aplikacje (blokada w oparciu o system oceny tresci aplikacji i gier Google Play), pozwala również sprawdzać gdzie aktualnie znajduje się dziecko, a także przesłać na jego urządzenie komunikat, którego nie będzie mogło zignorować.
Cennik i opis    Zamów