kalendarzpn-pt zegar8:30-15:30
telefon+48 71-791-66-82 kopertainfo@antywirus-nod32.pl

-

Opis produktu ESET PROTECT Essential Plus ON-PREM (wznowienie)

Narzędzie z lokalną konsolą zarządzania zapewniające ochronę przedsiębiorstwa przed zagrożeniami, dzięki zaawansowanym wielopoziomowym mechanizmom ochronnym, obejmującym bezpieczeństwo transakcji bankowych, serwerów plików oraz urządzeń mobilnych. Wzbogacona wersja pakietu Eset Protect Essential o usługę Sandboxingu.
Zamów   

Opis:

Program oferuje prostotę obsługi, umożliwiającą efektywne korzystanie z rozwiązania.
Minimalne potrzeby w zakresie utrzymania pozwolą Ci zaoszczędzić cenny czas, a intuicyjna konfiguracja i szybkie wdrożenie sprawią, że zabezpieczenia będą gotowe do użycia w zaledwie kilka minut. Skorzystaj z łatwych w obsłudze opcji zarządzania, zapewniając sobie pełną kontrolę nad bezpieczeństwem Twojego przedsiębiorstwa.

Główne cechy ESET Protect Essential Plus (Wznowienie On-Prem) :

 • Skuteczna Ochrona Antywirusowa:
  Zaawansowany silnik antywirusowy ESET eliminuje wszelkie formy malware, wirusów, trojanów i innych zagrożeń, zanim zdążą zaszkodzić Twojemu systemowi.
 • Inteligentna Ochrona Przed Ransomware :
  ESET Protect Essential Plus (Wznowienie OP) wykrywa i blokuje ransomware, chroniąc Twoje cenne dane przed próbami ich szantażu. Twoje pliki są bezpieczne, a Ty zyskujesz pełną kontrolę nad swoimi informacjami.
 • Sandboxing w Chmurze:
  Wykorzystaj technologię sandboxingu w chmurze do eliminacji zagrożeń typu zero-day, oferując proaktywną ochronę przed nowymi, niewykrytymi dotąd atakami. Zaawansowane funkcje rozpakowywania, skanowania, analiza behawioralna i uczenie maszynowe gwarantują kompleksową obronę przed złośliwym oprogramowaniem.
 • Zaawansowana Ochrona Przeglądania:
  Dzięki technologii skanowania w czasie rzeczywistym, ESET chroni Cię przed złośliwymi stronami internetowymi, phishingiem i innymi atakami online, zanim zdążysz kliknąć.
 • Ochrona na Poziomie Firmy:
  ESET Protect Essential Plus (Wznowienie OP) jest zaprojektowany z myślą o różnych rozmiarach firm, oferując skalowalne i elastyczne rozwiązania, dzięki którym Twoja firma będzie bezpieczna, niezależnie od jej rozmiaru.
 • System Zarządzania Bezpieczeństwem:
  Łatwe w użyciu narzędzie do zarządzania bezpieczeństwem w wersji lokalnej umożliwia skuteczne monitorowanie i zarządzanie ochroną wszystkich urządzeń w Twojej firmie, zapewniając spokój ducha.
 • Niski Wpływ na Zasoby Systemowe:
  ESET Protect Essential Plus (Wznowienie OP) działa efektywnie, nie obciążając nadmiernie zasobów systemowych, co oznacza, że Twój komputer będzie działał sprawnie, nawet podczas skanowania w tle.


 • Dlaczego ESET Protect Essential Plus (Wznowienie On-prem) to Doskonały Wybór? :
ESET to globalny lider w dziedzinie bezpieczeństwa online, a produkty ESET PROTECT to wynik dziesięcioleci doświadczenia w branży. Oferujemy nie tylko ochronę, ale również spokój ducha, wiedząc, że Twoje urządzenia i dane są w rękach ekspertów.
 • ESET PROTECT Essential Plus (Wznowienie On-prem) oferujemy w elastycznej wersji na 5 i więcej stanowisk, aby dostosować się do Twoich potrzeb.
  Liczba stanowisk obejmuje wszystkie stacje robocze, urządzenia mobilne i serwery plików. W praktyce oznacza to kompleksową ochronę każdego urządzenia w ramach jednej licencji. Na przykład, licencja na 10 stanowisk zapewnia ochronę dla 10 różnych urządzeń.
  Wybierz ESET PROTECT Essential Plus (wznowienie On-prem), aby skutecznie chronić wszystkie aspekty swojej przestrzeni pracy online.

Daj sobie szansę na bezpieczne korzystanie z internetu – zainwestuj w ESET Protect Essential Plus (Wznowienie On-prem) już dziś!
Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci pomogą Ci dobrać idealne rozwiązanie dla Twoich potrzeb.
Bezpieczeństwo nigdy nie było bardziej dostępne!


Sprawdż także inne produkty:

ESET Mobile Security for Android

Zapewnia kompleksową ochronę Twojego smartfona lub tabletu. Chroni przed wirusami, phishingiem oraz pomaga zminimalizować skutki zgubienia lub kradzieży urządzenia.
Cennik i opis    Zamów   

ESET NOD32 Antivirus

Aplikacja uznawana przez wielu ekspertów za najlepszy program antywirusowy na rynku dla stacji roboczych Windows oraz Mac.
Cennik i opis    Zamów   

ESET Internet Security

Wszechstronna ochrona podczas codziennego korzystania z sieci. Łączy w sobie niezawodne wykrywanie zagrożeń z szybkim działaniem i utrzymaniem niezmienionej wydajności komputera.
Cennik i opis    Zamów   

ESET Smart Security PREMIUM

Pakiet bezpieczeństwa klasy premium. Zapewnia kompletną ochronę komputera. Skutecznie chroni przed zagrożeniami i atakami z zewnątrz. Pozwala tworzyć i bezpiecznie przechowywać hasła, szyfrować pliki znajdujące się na komputerze i dane zapisane na pamięciach masowych. Zapewnia także ochronę domowej sieci Wi-Fi, a dzięki wbudowanej funkcji ochrony bankowości internetowej pozwala na bezpieczne transakcje online.
Cennik i opis    Zamów   

ESET Security Pack (1 x PC + 1 x Mobile)

Produkt wycofany ze sprzedaży, zastąpiony pakietem ESET Internet Security
KOMPLETNA OCHRONA 1 KOMPUTERA ORAZ 1 SMARTFONA LUB TABLETA. ESET Security Pack chroni komputery z systemem Windows, Linux, macOS oraz smartfony i tablety z systemem Android.
Zamów   

ESET Security Pack (3 x PC + 3 x Mobile)

Produkt wycofany ze sprzedaży, zastąpiony pakietem ESET Internet Security
Kompletna ochrona dla 3 komputerów niezależnie od systemu operacyjnego oraz dla 3 smartfonów.
Zamów   

ESET Parental Control for Android

ESET Parental Control for Android jest adresowany do rodziców, których dzieci aktywnie korzystają ze smartfonów i tabletów. Najważniejsze zalety: blokuje nieodpowiednie aplikacje (blokada w oparciu o system oceny tresci aplikacji i gier Google Play), pozwala również sprawdzać gdzie aktualnie znajduje się dziecko, a także przesłać na jego urządzenie komunikat, którego nie będzie mogło zignorować.
Cennik i opis    Zamów