kalendarzpn-pt zegar8:30-15:30
telefon+48 71-791-66-82 kopertainfo@antywirus-nod32.pl

-

Opis produktu ESET PROTECT Essential

Narzędzie zapewniające ochronę przedsiębiorstwa przed zagrożeniami, dzięki zaawansowanym wielopoziomowym mechanizmom ochronnym obejmującym bezpieczeństwo stacji roboczych, serwerów plików oraz urządzeń mobilnych.
Zamów   

Opis:

Program oferuje prostotę obsługi, umożliwiającą efektywne korzystanie z rozwiązania.
Minimalne potrzeby w zakresie utrzymania pozwolą Ci zaoszczędzić cenny czas, a intuicyjna konfiguracja i szybkie wdrożenie sprawią, że zabezpieczenia będą gotowe do użycia w zaledwie kilka minut. Skorzystaj z łatwych w obsłudze opcji zarządzania, zapewniając sobie pełną kontrolę nad bezpieczeństwem Twojego przedsiębiorstwa.

Główne cechy ESET Protect Essential:

 • Skuteczna Ochrona Antywirusowa:
  Zaawansowany silnik antywirusowy ESET eliminuje wszelkie formy malware, wirusów, trojanów i innych zagrożeń, zanim zdążą zaszkodzić Twojemu systemowi.
 • Inteligentna Ochrona Przed Ransomware :
  ESET Protect Essential wykrywa i blokuje ransomware, chroniąc Twoje cenne dane przed próbami ich szantażu. Twoje pliki są bezpieczne, a Ty zyskujesz pełną kontrolę nad swoimi informacjami.
 • Zaawansowana Ochrona Przeglądania:
  Dzięki technologii skanowania w czasie rzeczywistym, ESET chroni Cię przed złośliwymi stronami internetowymi, phishingiem i innymi atakami online, zanim zdążysz kliknąć.
 • Ochrona na Poziomie Firmy:
  ESET Protect Essential jest zaprojektowany z myślą o różnych rozmiarach firm, oferując skalowalne i elastyczne rozwiązania, dzięki którym Twoja firma będzie bezpieczna, niezależnie od jej rozmiaru.
 • System Zarządzania Bezpieczeństwem:
  Łatwe w użyciu narzędzie do zarządzania bezpieczeństwem umożliwia skuteczne monitorowanie i zarządzanie ochroną wszystkich urządzeń w Twojej firmie, zapewniając spokój ducha.
 • Niski Wpływ na Zasoby Systemowe:
  ESET Protect Essential działa efektywnie, nie obciążając nadmiernie zasobów systemowych, co oznacza, że Twój komputer będzie działał sprawnie, nawet podczas skanowania w tle.


 • Dlaczego ESET Protect Essential to Doskonały Wybór? :
ESET to globalny lider w dziedzinie bezpieczeństwa online, a produkty ESET PROTECT to wynik dziesięcioleci doświadczenia w branży. Oferujemy nie tylko ochronę, ale również spokój ducha, wiedząc, że Twoje urządzenia i dane są w rękach ekspertów.
 • ESET PROTECT Essential oferujemy w elastycznej wersji na 5 i więcej stanowisk, aby dostosować się do Twoich potrzeb.
  Liczba stanowisk obejmuje wszystkie stacje robocze, urządzenia mobilne i serwery plików. W praktyce oznacza to kompleksową ochronę każdego urządzenia w ramach jednej licencji. Na przykład, licencja na 10 stanowisk zapewnia ochronę dla 10 różnych urządzeń.
  Wybierz ESET PROTECT Essential, aby skutecznie chronić wszystkie aspekty swojej przestrzeni pracy online.

Daj sobie szansę na bezpieczne korzystanie z internetu – zainwestuj w ESET Protect Essential już dziś!
Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci pomogą Ci dobrać idealne rozwiązanie dla Twoich potrzeb.
Bezpieczeństwo nigdy nie było bardziej dostępne!


Sprawdż także inne produkty:

ESET Mobile Security for Android

Zapewnia kompleksową ochronę Twojego smartfona lub tabletu. Chroni przed wirusami, phishingiem oraz pomaga zminimalizować skutki zgubienia lub kradzieży urządzenia.
Cennik i opis    Zamów   

ESET NOD32 Antivirus

Aplikacja uznawana przez wielu ekspertów za najlepszy program antywirusowy na rynku dla stacji roboczych Windows oraz Mac.
Cennik i opis    Zamów   

ESET Internet Security

Wszechstronna ochrona podczas codziennego korzystania z sieci. Łączy w sobie niezawodne wykrywanie zagrożeń z szybkim działaniem i utrzymaniem niezmienionej wydajności komputera.
Cennik i opis    Zamów   

ESET Smart Security PREMIUM

Pakiet bezpieczeństwa klasy premium. Zapewnia kompletną ochronę komputera. Skutecznie chroni przed zagrożeniami i atakami z zewnątrz. Pozwala tworzyć i bezpiecznie przechowywać hasła, szyfrować pliki znajdujące się na komputerze i dane zapisane na pamięciach masowych. Zapewnia także ochronę domowej sieci Wi-Fi, a dzięki wbudowanej funkcji ochrony bankowości internetowej pozwala na bezpieczne transakcje online.
Cennik i opis    Zamów   

ESET Security Pack (1 x PC + 1 x Mobile)

Produkt wycofany ze sprzedaży, zastąpiony pakietem ESET Internet Security
KOMPLETNA OCHRONA 1 KOMPUTERA ORAZ 1 SMARTFONA LUB TABLETA. ESET Security Pack chroni komputery z systemem Windows, Linux, macOS oraz smartfony i tablety z systemem Android.
Zamów   

ESET Security Pack (3 x PC + 3 x Mobile)

Produkt wycofany ze sprzedaży, zastąpiony pakietem ESET Internet Security
Kompletna ochrona dla 3 komputerów niezależnie od systemu operacyjnego oraz dla 3 smartfonów.
Zamów   

ESET Parental Control for Android

ESET Parental Control for Android jest adresowany do rodziców, których dzieci aktywnie korzystają ze smartfonów i tabletów. Najważniejsze zalety: blokuje nieodpowiednie aplikacje (blokada w oparciu o system oceny tresci aplikacji i gier Google Play), pozwala również sprawdzać gdzie aktualnie znajduje się dziecko, a także przesłać na jego urządzenie komunikat, którego nie będzie mogło zignorować.
Cennik i opis    Zamów