kalendarzpn-pt zegar8:30-15:30
telefon+48 71-791-66-82 kopertainfo@antywirus-nod32.pl

-

Cennik i opis produktu ESET Security Pack (3 x PC + 3 x Mobile)

Produkt wycofany ze sprzedaży, zastąpiony pakietem ESET Internet Security
Kompletna ochrona dla 3 komputerów niezależnie od systemu operacyjnego oraz dla 3 smartfonów.
Zamów   

Zmień produkt:
rodzaj licencji:
licencjonowanie:
       
ilość:
netto: zł brutto: Przejdź do zamówienia

Ceny jednostkowe za urządzenie:  
 

Opis:

Produkt ESET Security Pack (3 x PC + 3x Mobile) został już wycofany ze sprzedaży pod tą nazwą i zamieniony na pakiet ESET Internet Security z ochroną dla 6 dowolnych urządzeń (komputery/ urządzenia mobilne z systemem Android)

  • W ramach licencji można było używać swojego ulubionego antywirusa na 3 komputerach. Niezależnie, możesz także zainstalować na 3 smartfonach ESET Mobile Security (zobacz więcej). A wszystko w rewelacyjnej cenie! Cena pakietu Security Pack jest niższa niż 2 licencje Nod32 lub Internet Security kupione na zasadach "ogólnych". Rozwiązanie jest idealne dla gospodarstw domowych z dwoma lub trzema komputerami ale licencję można także kupić na firmę.


Skorzystaj z ochrony przygotowanej dla każdego systemu operacyjnego:

Zasady licencjonowania

  • licencja może być wznawiana na kolejne lata tym samym pakietem - Security Pack
  • licencji nie można łączyć (scalać) z innymi posiadanymi licencjami ESET
  • licencji nie można rozszerzać - dokonywać przejścia np. z 3 do 5 licencji.

Sprawdż także inne produkty:

ESET Mobile Security for Android

Pakiet bezpieczeństwa dla urządzeń mobilnych obejmujący antywirus, antyspyware, firewall oraz antyspam, oparty o technologię antywirusową ESET NOD32.
Cennik i opis    Zamów   

ESET NOD32 Antivirus

Aplikacja uznawana przez wielu ekspertów za najlepszy program antywirusowy na rynku dla stacji roboczych Windows oraz Mac.
Cennik i opis    Zamów   

ESET Internet Security

Wszechstronna ochrona podczas codziennego korzystania z sieci. Łączy w sobie niezawodne wykrywanie zagrożeń z szybkim działaniem i utrzymaniem niezmienionej wydajności komputera.
Cennik i opis    Zamów   

ESET Smart Security PREMIUM

Pakiet bezpieczeństwa klasy premium. Zapewnia kompletną ochronę komputera. Skutecznie chroni przed zagrożeniami i atakami z zewnątrz. Pozwala tworzyć i bezpiecznie przechowywać hasła, szyfrować pliki znajdujące się na komputerze i dane zapisane na pamięciach masowych. Zapewnia także ochronę domowej sieci Wi-Fi, a dzięki wbudowanej funkcji ochrony bankowości internetowej pozwala na bezpieczne transakcje online.
Cennik i opis    Zamów   

ESET Security Pack (1 x PC + 1 x Mobile)

Produkt wycofany ze sprzedaży, zastąpiony pakietem ESET Internet Security
KOMPLETNA OCHRONA 1 KOMPUTERA ORAZ 1 SMARTFONA LUB TABLETA. ESET Security Pack chroni komputery z systemem Windows, Linux, macOS oraz smartfony i tablety z systemem Android.
Zamów   

ESET Parental Control for Android

ESET Parental Control for Android jest adresowany do rodziców, których dzieci aktywnie korzystają ze smartfonów i tabletów. Najważniejsze zalety: blokuje nieodpowiednie aplikacje (blokada w oparciu o system oceny tresci aplikacji i gier Google Play), pozwala również sprawdzać gdzie aktualnie znajduje się dziecko, a także przesłać na jego urządzenie komunikat, którego nie będzie mogło zignorować.
Cennik i opis    Zamów