kalendarzpn-pt zegar8:30-15:30
telefon+48 71-791-66-82 kopertainfo@antywirus-nod32.pl

-

Cennik i opis produktu ESET Smart Security PREMIUM

Pakiet bezpieczeństwa klasy premium. Zapewnia kompletną ochronę komputera. Skutecznie chroni przed zagrożeniami i atakami z zewnątrz. Pozwala tworzyć i bezpiecznie przechowywać hasła, szyfrować pliki znajdujące się na komputerze i dane zapisane na pamięciach masowych. Zapewnia także ochronę domowej sieci Wi-Fi, a dzięki wbudowanej funkcji ochrony bankowości internetowej pozwala na bezpieczne transakcje online.
Zamów   

Zmień produkt:
rodzaj licencji:
licencjonowanie:
       
ilość:
               
netto: zł brutto: Przejdź do zamówienia

Ceny jednostkowe za urządzenie:  
 

Opis:

Zaawansowana ochrona antywirusowa

Rozwiązanie skutecznie chroni przed zagrożeniami i działa niezauważenie, zachowując niezmienioną wydajność Twojego komputera.

Ochrona przed atakami (firewall)

Wykrywa ataki realizowane przez złośliwe skrypty próbujące wykorzystać Windows Power Shell. Wykrywa także złośliwe skrypty Java, które mogę infekować system poprzez przeglądarkę internetową.

Ochrona bankowości internetowej

Automatycznie zabezpiecza podczas korzystania z bankowości internetowej i chroni podczas dokonywania transakcji online.

Ochrona dziecka w sieci (kontrola rodzicielska)

Ochrona kamery i routera

Wykrywa i umożliwia blokowanie aplikacji i zagrożeń, które próbują uzyskać dostęp do kamery internetowej. Program zaalarmuje Cię, gdy niepowołana aplikacja spróbuje uzyskać dostęp do kamery internetowej. Sprawdzi także czy Twój router jest odpowiednio zabezpieczony i udostępni listę urządzeń do niego podłączonych.

Zabezpieczenie na wypadek kradzieży laptopa

Zlokalizuj zgubiony lub skradziony komputer i wyślij wiadomość do znalazcy z prośbą o zwrot sprzętu.

Menadżer haseł i szyfrowanie danych

Pozwala generować nowe, silne hasła za każdym razem kiedy jest to potrzebne. Używa szyfrowania Advanced Encryption Standard (AES), wiodącego na świecie standardu szyfrowania, szyfruje pliki znajdujące się na komputerze i dane zapisane na pamięciach masowych.

Sprawdż także inne produkty:

ESET Mobile Security for Android

Pakiet bezpieczeństwa dla urządzeń mobilnych obejmujący antywirus, antyspyware, firewall oraz antyspam, oparty o technologię antywirusową ESET NOD32.
Cennik i opis    Zamów   

ESET NOD32 Antivirus

Aplikacja uznawana przez wielu ekspertów za najlepszy program antywirusowy na rynku dla stacji roboczych Windows oraz Mac.
Cennik i opis    Zamów   

ESET Internet Security

Wszechstronna ochrona podczas codziennego korzystania z sieci. Łączy w sobie niezawodne wykrywanie zagrożeń z szybkim działaniem i utrzymaniem niezmienionej wydajności komputera.
Cennik i opis    Zamów   

ESET Security Pack (1 x PC + 1 x Mobile)

Produkt wycofany ze sprzedaży, zastąpiony pakietem ESET Internet Security
KOMPLETNA OCHRONA 1 KOMPUTERA ORAZ 1 SMARTFONA LUB TABLETA. ESET Security Pack chroni komputery z systemem Windows, Linux, macOS oraz smartfony i tablety z systemem Android.
Zamów   

ESET Security Pack (3 x PC + 3 x Mobile)

Produkt wycofany ze sprzedaży, zastąpiony pakietem ESET Internet Security
Kompletna ochrona dla 3 komputerów niezależnie od systemu operacyjnego oraz dla 3 smartfonów.
Zamów   

ESET Parental Control for Android

ESET Parental Control for Android jest adresowany do rodziców, których dzieci aktywnie korzystają ze smartfonów i tabletów. Najważniejsze zalety: blokuje nieodpowiednie aplikacje (blokada w oparciu o system oceny tresci aplikacji i gier Google Play), pozwala również sprawdzać gdzie aktualnie znajduje się dziecko, a także przesłać na jego urządzenie komunikat, którego nie będzie mogło zignorować.
Cennik i opis    Zamów